MOODLE
VIDEO
DIENYNAS
VISAGINO
TECHNOLOGIJOS IR VERSLO
PROFESINIO MOKYMO CENTRAS
ISO9001
Pagrindinis

Mokiniai kviečiami į inžinerinę pramonę pažvelgti kūrybiškai
Penktadienis, 29 Rugsėjis 2017 08:07
Mūsų centro komanda dalyvaus Lietuvoje antrus metus rengiamame modernaus profesinio mokymo konkurse „ARTech“. Konkursas skirtas su inžinerijos pasauliu supažindinti savo profesinį kelią besirenkančius jaunuolius ir paskatinti juos pasirinkti šalies inžinerinei pramonei reikalingiausias specialybes.Šalies moksleiviai šiemet kviečiami registruotis į konkursą „ARTech 2K17“ ir prabilti apie inžineriją vaizdų kalba – vaizdo klipais, fotografijomis ar meninėmis iliustracijomis. Konkursą organizuojaLietuvos inžinerinės pramonės asociacija LINPRA ir strateginės komunikacijos bendrovė „OMConsulting“.
Skaityti daugiau...
 
Europos kalbų diena
Penktadienis, 29 Rugsėjis 2017 08:02

Rugsėjo 26 d. mūsų centre buvo paminėta Europos kalbų diena. Pirmos, antros, trečios, ketvirtos gimnazijos klasių mokiniai su anglų kalbos vyresniąja mokytoja Viktoriya Petrulina dalyvavo Europe Direct informacijos centro organizuotame renginyje. Gimzistai paruošė pristatymus anglų kalba apie Europos kalbas ir papasakojo, kodėl verta mokytis anglų kalbos.

Skaityti daugiau...
 
Panevėžio ir Utenos regionų profesinių mokyklų mokinių mechatroniko profesinio meistriškumo konkurse pirmoji vieta!
Penktadienis, 29 Rugsėjis 2017 13:21

Rugsėjo 23 d. CIDO arenoje, Panevėžyje, vyko Tarptautinė verslo ir pasiekimų paroda   „Expo Aukštaitija 2017“. Šių metų paroda išsiskyrė užsienio kompanijų, konferencijų gausa. Dalyvavo visų sričių gamybos ir paslaugų įmonės, švietimo ir mokslo įstaigos, ūkininkų ir žemės ūkio produktų perdirbėjai ir kt.

 

Skaityti daugiau...
 
SKELBIAMA ATRANKA Į PROFESIJOS MOKYTOJŲ DARBO STEBĖJIMO VIZITĄ
Pirmadienis, 18 Rugsėjis 2017 13:48

Skelbiama atranka vykti į profesijos mokytojų darbo stebėjimo vizitą pagal Erasmus+ programos projektą „Informacinių technologijų specialistų profesinių kompetencijų tobulinimas“ (Nr. 2017-1-LT01- KA102-034848).
Projekto dalyviai, du informacinių technologijų  srities profesijos mokytojai, vyks į stažuotę į Vokietijoje.

Skaityti daugiau...
 
SKELBIAMA ATRANKA Į MOKINIŲ STAŽUOTĘ
Pirmadienis, 18 Rugsėjis 2017 13:41

Skelbiama atranka į mokinių stažuotę pagal Erasmus+ programos projektą „Informacinių technologijų specialistų profesinių kompetencijų tobulinimas“ (Nr. 2017-1-LT01- KA102-034848).

Skaityti daugiau...
 
Finansavimas įmonių darbuotojų mokymams – tada, kai jo labiausiai reikia
Pirmadienis, 11 Rugsėjis 2017 10:00
Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras dalyvauja Ūkio ministerijos administruojamoje ES investicijų priemonėje „Kompetencijų vaučeris“, kuri atveria plačias galimybes mokyti darbuotojus.
Priemonė „Kompetencijų vaučeris“ – negrąžintina subsidija, suteikianti įmonėms galimybę kelti darbuotojų kvalifikaciją ir kompetencijas bei geriau prisitaikyti prie nuolatos kintančių darbo rinkos reikalavimų.
Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 6 iš 77