MOODLE
VIDEO
DIENYNAS
VISAGINO
TECHNOLOGIJOS IR VERSLO
PROFESINIO MOKYMO CENTRAS
ISO9001
Pagrindinis

Gerumo akcija „Pradžiuginkime vienišus senolius“
Ketvirtadienis, 04 Sausis 2018 16:21

Artėjančios Kalėdos visus ragina apsidairyti ir pastebėti tuos, kuriems reikalinga pagalba. Advento laikotarpis - metas sustoti, skirti laiko artimui, kaimynui, draugui. Mes visi trokštame išklausymo ir supratimo nežiūrint į tai, kiek mums metų, kokią užimame socialinę padėtį, kiek turime pinigų, su kuo mes gyvename? O kas žino, gal esame labai vieniši? Mūsų centro mokinių taryba jau kelinti metai rengia  gerumo akciją  „ Pradžiuginkime vienišus senolius “.

Skaityti daugiau...
 
Mūsų centro mokiniai konkurso "Esu sąžiningas" laureatai
Antradienis, 12 Gruodis 2017 10:02

2017 m. gruodžio 11 d. Visagino savivaldybės didžiojoje posėdžių salėje įvyko kūrybinių darbų konkurso "Esu sąžiningas", skirto Tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti, apdovanojimai. Konkursui buvo pateikti net 102 darbai, iš kurių komisija atrinko 13 piešinių, kurie papuošė ypatingą kalendorių. Darbų autoriai - Visagino moksleiviai buvo apdovanoti Visagino savivaldybės ir Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos atminimo dovanomis.

Skaityti daugiau...
 
Akcija „NEPŪSK DŪMO – PŪSK BALIONĄ“
Ketvirtadienis, 04 Sausis 2018 09:31

Rūkymo paplitimas įgauna vis didesnį mastą. Iš pradžių siekiama pritapti bendraamžių grupėje, pamėgdžioti lyderį, o vėliau ir susiformavusi priklausomybė nuo nikotino skatina prisidegti vis naują cigaretę. Rūkymas daugelio supratimu kaip nekalta pramoga, nors apie jo žalą daug kalbama.

Skaityti daugiau...
 
Akcija „Vaikystė be smurto“
Ketvirtadienis, 04 Sausis 2018 09:41

Kuriant saugią ir palankią centro aplinką, ugdant mokinių bendravimo įgūdžius, puoselėjant pakantumą, supratimo ir gerumo jausmus, kad kiekvieno mokinio gyvenime būtų kuo mažiau smurto, centro Mokinių tarybos nariai, kartu su socialine pedagoge, sugalvojo gražią akciją „Vaikystė be smurto“, tuo paminėdami „Geltonojo kaspino dieną“ – dieną be smurto prieš vaikus.

Skaityti daugiau...
 
Vizualinės reklamos gamintojo mokiniai dalyvavo Antikorupcijos dienos proga Policijos departamento organizuotame konkurse
Ketvirtadienis, 21 Gruodis 2017 10:16

Mūsų centro mokiniai dalyvavo Antikorupcijos dienos proga Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Imuniteto valdybos organizuotame konkurse. Konkursui reikėjo sukurti logotipą, emblemą, geriausiai iliustruojančią antikorupcinę veiklą policijoje.

Skaityti daugiau...
 
Sėkmingai įgyvendinta neformaliojo suaugusiųjų švietimo programa mokytojams
Pirmadienis, 11 Gruodis 2017 13:45

Lietuvos Respublikos Seimas, siekdamas ugdyti visuomenės kalbinį sąmoningumą, skatinti taisyklingos kalbos įgūdžių formavimąsi, sudaryti geresnes galimybes neformaliam lietuvių kalbos mokymui, 2017-uosius paskelbė Lietuvių kalbos kultūros metais. Rašytojas Saulius Šaltenis, nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas,  lietuvių kalbą pavadino nedideliu ežerėliu, lyginat su plačiai ištvinusiomis anglų, ispanų ar rusų kalbų jūromis ir vandenynais, ir pabrėžė, jog to ežerėlio apsauga būtina rūpintis.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 7 iš 81