MOODLE
VIDEO
DIENYNAS
VISAGINO
TECHNOLOGIJOS IR VERSLO
PROFESINIO MOKYMO CENTRAS
ISO9001
Pagrindinis

Lietuvos laisvės gynėjų dienos renginiai VTVPMC
Pirmadienis, 10 Sausis 2011 17:07

Vieniems – tai istorijos faktas vadovėlyje, tėvų ir artimųjų pasakojimai apie tamsią ir baisią naktį, vieningą Lietuvos šeimą, turinčią vieną tikslą – atkovoti laisvę ir nepriklausomybę, kitiems – patirtys ir išgyvenimai, nes gyveno laisvės dvasia, viltimi gynė ištikimybę savo kalbai ir tikėjimui.Visiems – svarbu, nes Tėvynė – juk mes patys.
Skaityti daugiau...
 
Informacinių technologijų miesto olimpiada
Trečiadienis, 12 Sausis 2011 10:34
2010 m. gruodžio 10 d. Visagino "Atgimimo" gimnazijoje vyko Informacinių technologijų miesto olimpiada. Olimpiadoje dalyvavo  mokiniai  iš Visagino miesto mokyklų.
Šiais metais konkurse  rungėsi mūsų centro mokiniai. Rezultatai tikrai džiuginantys.
Skaityti daugiau...
 
Direktoriaus sveikinimas
Ketvirtadienis, 23 Gruodis 2010 11:04

Išmintis telydi Jūsų sprendimus, sėkmė - darbus, geranoriškumas - žmones, esančius šalia. Tebūna Jums šios džiugios šventės malonus stabtelėjimas kasdienių darbų sukūry, ramaus susimąstymo akimirka, ramybės palaima. Tebūna šviesios ir laimingos ateinančių metų dienos. Ramių šv. Kalėdų!
dr. Vytautas Petkūnas

 

 
Administracija informuoja
Ketvirtadienis, 23 Gruodis 2010 11:24
Nuo gruodžio 23 dienos iki sausio 5 dienos žiemos atostogos. Į mokyklą sausio 6 dieną! Linkime gerų  ir saugių žiemos atostogų!
 
Popietė "Kalėdinė pasaka"
Penktadienis, 17 Gruodis 2010 13:32

Tegul ištirps žvakučių liepsnose
Širdžių ledai ir šaltas ledo gruodas,
Ir lai sušvis vėl mūsų veiduose
Vilties ugnis lyg pranašas paguodos.
Niekam nėra paslaptis, jog gruodis – Kalėdų laukimo mėnuo. Tai susivienijimo, abipusio supratingumo, pagalbos rankos ištiesimo, linksmybių bei dovanų metas. Smagu matyti, kai per Kalėdas viskas pasipuošia mirksinčių lempučių šviesomis, girliandomis, ore tvyrančiais gerais darbais bei džiugia nuotaika.

Skaityti daugiau...
 
Akcija "Sveikas gyvenimo būdas"
Ketvirtadienis, 25 Lapkritis 2010 13:50

Lapkričio 25-ą dieną mūsų centre vyko akcija "Sveikas gyvenimo būdas". Akciją vykdė jaunieji policijos remėjai, socialinė pedagogė Olga Trainienė kartu su Visagino miesto PK pareigūnais. Per antrąją pertrauką jaunieji policijos remėjai prieidavo prie rūkančiųjų ir pasakojo apie rūkymo žalą, šia akcija siekta formuoti teigiamą požiūrį į sveiką gyvenimo būdą. Rūkantieji turėjo pripūsti po balioną ir pažadėti daugiau nerūkyti. Policijos pareigūnai priminė apie atsakomybę už rūkymą mokyklos teritorijoje.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis71727374757677787980SekantisPabaiga»

Puslapis 71 iš 84