MOODLE
VIDEO
DIENYNAS
VISAGINO
TECHNOLOGIJOS IR VERSLO
PROFESINIO MOKYMO CENTRAS
ISO9001
Pagrindinis

Šimtadienis
Penktadienis, 10 Balandis 2009 12:27

Šimtadienis - gražiausia, jaunatviškiausia ir linksmiausia mokyklos šventė, simbolizuojanti veržlumą, polėkį, svajones... Ankstyvą penktadienio rytą Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras tiesiog šurmuliavo. Į pirmąją pamoką pakvietęs mokyklos skambutis priminė abiturientams, kad šiandien šimtadienis, – mokytis jiems teliko tik šimtas dienų. Dvyliktokų nuotaika pakili – išlaikę egzaminus jie visam laikui užvers mokyklos duris. Reikės spėti pakartoti pažinimo ir tylėjimo, jausmingumo ir minties, supratimo ir pagarbos, ištikimybės ir pareigos, grožio ir išminties, susikaupimo ir kantrybės pamokas. Po to teks išskristi, kaip tiems paukščiams, kuriais buvo išpuošta scena.

 

Skaityti daugiau...
 
Olimpiados sveikinimai
Penktadienis, 10 Balandis 2009 08:04
2009 m. sausio 24 d. vyko chemijos olimpiados II turas.
 
Atmintis gyva, nes liudija
Penktadienis, 10 Balandis 2009 07:46

Sausio 13-tą dieną mūsų centras dalyvavo pilietinėje akcijoje„Atmintis gyva, nes liudija“. Ją organizavo Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti (toliau − Tarptautinė istorinio teisingumo komisija).

Skaityti daugiau...
 
Kalėdinės nuotaikos
Penktadienis, 10 Balandis 2009 07:14

Antrą gruodžio savaitę VTVPM centre pradėjome justi Kalėdines nuotaikas. Buvo šventiškai  papuoštos patalpos: mokytojų kambarys, konferencijų salė, valgykla, fojė, kavinė. Grupės pasidalijo, ką puoš, aptarė su grupių vadovais ir ...prasidėjo darbas. Valgykloje spindėjo nuostabiai graži eglutė, ją supo gražūs kalėdiniai papuošimai. Centro fojė puošė žybsinti Kalėdinė prakartėlė, angelai ir žvaigždės, o antrą aukštą – nuostabūs varpeliai.
 

Skaityti daugiau...
 
Lietuvos gabių mokinių šventė
Šeštadienis, 07 Liepa 2007 11:54

Lapkričio 27 d., 14 val. Vilniaus kongresų rūmuose Lietuvos mokinių informavimo ir techninės kūrybos centras organizavo Lietuvos gabių mokinių šventę. Renginį rėmė Švietimo ir mokslo ministerija.

2008 metų tarptautinėse olimpiadose ir konkursuose apdovanojimus pelnė 11 Lietuvos mokinių komandų. Šiais metais mokiniai laimėjo 5 aukso, 9 sidabro, 17 bronzos medalių, 12 buvo apdovanoti pagyrimo raštais.

Mūsų centrą atstovavo tarptautinės rusų olimpiados nugalėtoja Eugenija Pšečiuk ir vyr. rusų kalbos mokytoja Elena Kočianova.

 
Gyventi – reiškia pažinti!
Šeštadienis, 07 Liepa 2007 11:54

Esame Visagino jaunimo organizacijos ,,Savas” nariai, bet tuo pačiu ir Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro moksleiviai. Nusprendėme išanalizuoti, ką centro mokiniai žino apie Lietuvos istoriją, tradicijas, papročius. Anketavimo rezultatai parodė, jog jaunimas labai mažai tuo domisi, žinios yra labia ribotos. Visiems žinoma, kad Visaginas yra multikultūrinis miestas. Mūsų centre mokosi įvairių tautybių ir kultūrų moksleiviai. Galbūt dėl to žinios apie Lietuvos istoriją, tradicijas, papročius ir kultūrą yra ribotos ir dažnai skirtingos.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis818283SekantisPabaiga»

Puslapis 82 iš 83