MOODLE
VIDEO
DIENYNAS
VISAGINO
TECHNOLOGIJOS IR VERSLO
PROFESINIO MOKYMO CENTRAS
ISO9001
Pagrindinis

Mūsų interneto svetainė – viena geriausių Lietuvoje
Pirmadienis, 08 Vasaris 2010 09:30

Vasario 5 d. AB TEO, LT Ryšių istorijos muziejuje Kaune vyko 10-ojo Lietuvos mokyklų interneto svetainių konkurso baigiamasis renginys. Į šį renginį suvažiavo geriausių mokyklų interneto svetainių kūrėjai, autoriai, mokytojai ir mokyklų vadovai. Iki renginio pradžios konkurso organizatorius VšĮ Švietimo tinklas išsaugojo paslaptyje vietų išsidėstymą svetainių 20-tuke. Džiugu, jog mūsų centro tinklapis pateko į geriausių mokyklų tinklapių dešimtuką ir užėmė garbingą penktą vietą.

Skaityti daugiau...
 
Akcija "Sveikas gyvenimo būdas"
Trečiadienis, 03 Vasaris 2010 11:18

Vasario 3-čią dieną mūsų centre vyko akcija ,,Sveikas gyvenimo būdas". Akciją vykdė jaunieji policijos remėjai ir socialinė pedagogė Olga Trainienė.
Per ilgąją pertrauką jaunieji policijos remėjai prieidavo prie rūkančiųjų ir pasakojo apie rūkymo žalą,dalino lankstinukus, šia akcija siekta formuoti teigiamą požiūrį į sveiką gyvenimo būdą. Rūkantieji turėjo pripūsti po balioną ir pažadėti daugiau nerūkyti. . Centro foje buvo paruoštas stendas, kuriame buvo pavaizduota rūkymo žala ir kiekvienas mokinys buvo raginamas parašyti savo nuomonę apie rūkymą.

Skaityti daugiau...
 
Gimnazijos skyriaus absolventų susitikimas
Pirmadienis, 01 Vasaris 2010 08:39

Mes išskrisim, kaip paukščiai, išmokę skraidyti.
Gal sugrįšim dar čia, į klases tas tuščias,
Bet sugrįžę svečiais pasijusim...

2010 m. vasario 6 d. 12.00 val. vyks gimnazijos skyriaus absolventų susitikimas. Kviečiame dalyvauti.

 
Miesto mokinių matematikos olimpiada
Pirmadienis, 18 Sausis 2010 09:00

Sausio 8 d., penktadienį, Sedulinos vid. mokykloje, vyko miesto mokinių matematikos olimpiados  II – asis  turas.
Mūsų centrui atstovavo  Aleksandr Sventickij VT-9, Andrius Vaitkūnas IKT-9. Džiugu, kad Andrius Vaitkūnas IKT-9 rupės mokinys, užėmė trečią prizinę vietą. Nuoširdūs sveikinimai Andriui ir jį paruošusiai matematikos mokytojai metodininkei  Ninai Sokolko, linkime naujų pergalių!

Skaityti daugiau...
 
Pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“
Pirmadienis, 11 Sausis 2010 10:56

Vieniems – tai istorijos faktas vadovėlyje, tėvų ir artimųjų pasakojimai apie tamsią ir baisią naktį, vieningą Lietuvos šeimą, turinčią vieną tikslą – atkovoti laisvę ir nepriklausomybę, kitiems – patirtys ir išgyvenimai, nes gyveno laisvės dvasia, viltimi gynė ištikimybę savo kalbai ir tikėjimui.
Visiems – svarbu, nes Tėvynė – juk mes patys. Sausio 13 d. mūsų centro bendruomenė prisijungė prie Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti inicijuotos akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“. Šia akcija visoje Lietuvoje buvo minima Laisvės gynėjų diena – Sausio 13-oji.

Skaityti daugiau...
 
Kalėdinis sveikinimas
Ketvirtadienis, 17 Gruodis 2009 10:43

ElkaSėkmės keičiant tai, ką galime pakeisti. Ramybės priimant tai, ko negalime pakeisti. Ir išminties vieną nuo kito atskirti. Su artėjančiom Šv. Kalėdom. Laimingų Naujųjų 2010 Metų!

dr. Vytautas Petkūnas

 
«PradžiaAnkstesnis81828384858687888990SekantisPabaiga»

Puslapis 83 iš 90