MOODLE
VIDEO
DIENYNAS
VISAGINO
TECHNOLOGIJOS IR VERSLO
PROFESINIO MOKYMO CENTRAS
ISO9001
Pagrindinis

Iškilmingas minėjimas skirtas Vasario 16-ai - Valstybės atkūrimo dienai paminėti
Ketvirtadienis, 18 Vasaris 2010 11:00

Tau ačiū, Tėvyne, už kalbą,
Už nuovargį ačiū,
Už darbą.
Tau ačiū, kad Nemunas teka,
Už mėlyną bangą rugių,
Tau ačiū už drobės išbalintą taką,
Kad gyvas rytais pabundu.

Skaityti daugiau...
 
Miesto meninio skaitymo konkursas
Penktadienis, 12 Vasaris 2010 13:13

Vasario 11 d. „Gerosios vilties" vidurinėje mokykloje vyko miesto meninio skaitymo konkursas, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės 20-mečiui paminėti. Jame dalyvavo 5-12 klasių mokiniai. Skambėjo eilės apie Lietuvą, tėvynę, gimtinę.
Išraiškingiausiai eiles deklamavo ir pirmą vietą užėmė  BT-8 grupės mokinė Ilona Gasėnaitė. Ši mokinė atstovaus mūsų centrui regioniniame skaitovų konkurse, kuris vyks vasario 27 d. „Gerosios vilties" vidurinėje mokykloje.

Skaityti daugiau...
 
Visagino VTVPMC mokiniai apdovanoti 2009 metų apdovanojimais už puikius laimėjimus
Penktadienis, 12 Vasaris 2010 09:21

2010 m. vasario 10 d. Visagino kultūros centro „Bangos“ salėje vyko tradicinė šventė, skirta pagerbti ir paskatinti gabiausius Visagino mokinius ir sportininkus, 2009 m. įvairių dalykų, ugdymo, mokslo, meno, sporto, kūrybos sričių respublikinių ir tarptautinių renginių nugalėtojus, prizininkus, diplomantus ir laureatus.
Šventėje dalyvavo savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų, neformaliojo švietimo įstaigų mokiniai, sporto įstaigų ugdytiniai, jų mokytojai, treneriai, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus specialistai ir šių iškilmių iniciatorius ir globėjas Visagino savivaldybės meras Vytautas Račkauskas.

Skaityti daugiau...
 
Akcija ,,Kas sportuoja - narkotikų nevartoja "
Ketvirtadienis, 11 Vasaris 2010 11:09

Vasario 10-tą dieną mūsų centre vyko akcija ,, Kas sportuoja - narkotikų nevartoja ". Akciją vykdė jaunieji policijos rėmėjai. 14.00 val.sporto salėje vyko mažajo  futbolo sporto varžybos. Akcijoje dalyvavo visi mažojo futbolo mėgėjai. Po rungtynių dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais.

Skaityti daugiau...
 
Mūsų interneto svetainė – viena geriausių Lietuvoje
Pirmadienis, 08 Vasaris 2010 09:30

Vasario 5 d. AB TEO, LT Ryšių istorijos muziejuje Kaune vyko 10-ojo Lietuvos mokyklų interneto svetainių konkurso baigiamasis renginys. Į šį renginį suvažiavo geriausių mokyklų interneto svetainių kūrėjai, autoriai, mokytojai ir mokyklų vadovai. Iki renginio pradžios konkurso organizatorius VšĮ Švietimo tinklas išsaugojo paslaptyje vietų išsidėstymą svetainių 20-tuke. Džiugu, jog mūsų centro tinklapis pateko į geriausių mokyklų tinklapių dešimtuką ir užėmė garbingą penktą vietą.

Skaityti daugiau...
 
Akcija "Sveikas gyvenimo būdas"
Trečiadienis, 03 Vasaris 2010 11:18

Vasario 3-čią dieną mūsų centre vyko akcija ,,Sveikas gyvenimo būdas". Akciją vykdė jaunieji policijos remėjai ir socialinė pedagogė Olga Trainienė.
Per ilgąją pertrauką jaunieji policijos remėjai prieidavo prie rūkančiųjų ir pasakojo apie rūkymo žalą,dalino lankstinukus, šia akcija siekta formuoti teigiamą požiūrį į sveiką gyvenimo būdą. Rūkantieji turėjo pripūsti po balioną ir pažadėti daugiau nerūkyti. . Centro foje buvo paruoštas stendas, kuriame buvo pavaizduota rūkymo žala ir kiekvienas mokinys buvo raginamas parašyti savo nuomonę apie rūkymą.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis81828384858687888990SekantisPabaiga»

Puslapis 84 iš 92