MOODLE
VIDEO
DIENYNAS
VISAGINO
TECHNOLOGIJOS IR VERSLO
PROFESINIO MOKYMO CENTRAS
ISO9001
Pagrindinis

Tautos svetainė 2009
Pirmadienis, 09 Lapkritis 2009 09:39

10-ojo Lietuvos mokyklų interneto svetainių antros grupės dalyvių balsavimas SMS žinutėmis baigėsi. Džiaugiamės, kad Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro svetainė pateko į FINALĄ, kuris vyks www.konkursas.tinklas.lt svetainėje lapkričio 30 - gruodžio 6 dienomis. Dėkojame visiems balsavusiems ir palaikiusius mus konkurse. Tikimės aktyvaus palaikymo finale.

Skaityti daugiau...
 
VTVPMC Gimnazistų krikštynos
Sekmadienis, 18 Spalis 2009 21:22

Spalio 16 d. Visagino TVPMC pirmakursiams įstrigo atmintyje. Nuo ankstyvo ryto šurmuliavo šventinė nuotaika. ,,Krikštatėviai", pasipuošę indėnų kostiumais, pasitiko visus, žengiančius per centro slenkstį ir visiems skelbė apie artėjančią lemtingą valandą bei būsimus išbandymus. Per ketvirtą pamoką vyko pirmoji krikštynų apeigų dalis - visų pirmakursių žandai buvo papuošti indėniškais raštais. Krikštatėvių saugomi  gimnazistai buvo surikiuoti centro kiemelyje. Čia direktoriaus pavaduotoja ugdymui L. Ratkevičienė visus pasveikino ir palinkėjo gražios ir prasmingos šventės. Krikštatėviai pasipuošę spalvingais indėnų kostiumais atliko indėnų šokį. Genties šamanas Linas atlikęs apvalymo ritualą pasveikino visus ir pakvietė keliauti į išbandymų trasą.

Skaityti daugiau...
 
Visagino TVPMC 20-ies metų jubiliejaus minėjimas
Antradienis, 22 Rugsėjis 2009 10:31

Štai ir dar dešimtmetis praskriejo.
Gal su saulės spinduliais,
O gal su vėjais...
Tad pabūkime šiandieną dar
Sykiu tie, kurie dar su mumis
Kartu!
Skaityti daugiau...
 
Savivaldos diena
Sekmadienis, 18 Spalis 2009 19:23

Savivaldos diena - viena įdomiausių  ir laukiamiausių švenčių metuose. Gaila, kad gražių žodžių, didesnės pagarbos mokytojai sulaukia tik šią vienintelę dieną. Nes kiekviena diena mokykloje yra jūsų ir mūsų – mokytojo ir mokinio. O šiandien mūsų sveikinimo žodžiai yra patys nuoširdžiausi, nes jie tikri, jie - iš širdies” - tokiais žodžiais centro mokytojus pasveikino nauja mokyklos administracija.

Skaityti daugiau...
 
Rugsėjo 1-oji
Pirmadienis, 14 Rugsėjis 2009 09:58

Su Rugsėjo 1 – ąja, mieli Mokiniai, Tėveliai ir Mokytojai!

Tai diena, kai po ilgų vasaros atostogų į mokyklas sugrįžta mokiniai. Tai šventė, kuri pažymi naujųjų mokslo metų pradžią. Prabėgo vasara ir vėl rugsėjis sukvietė visus mokinius į mokyklas. Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centre Mokslo ir žinių dienos šventė prasidėjo jau vienuoliktą valandą. Nemažas jaunimo būrys pirmą kartą pravėrė mūsų centro duris. Ypač daug mokinių, turinčių vidurinį išsilavinimą, šiemet pasirinko profesinio mokymo programas.
Skaityti daugiau...
 
Priėmimas
Trečiadienis, 08 Liepa 2009 08:00

2009 m. priėmimas į pirmą, antrą ir trečią gimnazijos klases, profesinio mokymo programas.

Skaityti daugiau >>

 
«PradžiaAnkstesnis81828384858687888990SekantisPabaiga»

Puslapis 86 iš 90