MOODLE
VIDEO
DIENYNAS
VISAGINO
TECHNOLOGIJOS IR VERSLO
PROFESINIO MOKYMO CENTRAS
ISO9001
Pagrindinis

AKCIJA „SOS- PREKYBA ŽMONĖMIS“
Penktadienis, 13 Spalis 2017 12:15

Prekyba žmonėmis dažnai yra vadinama XXI amžiaus tragedija. Dar labiau bauginanti mintis yra ta, kad dažniausiai į prekybos žmonėmis pinkles patenka labiausiai socialiai pažeidžiamos visuomenės grupės, t.y. vaikai ir jauni žmonės. Dar didesnį susirūpinimą kelia tai, kad prekybos žmonėmis aukomis dažniausiai tampa labai jaunos moterys ir merginos.

Skaityti daugiau...
 
Vilniaus regiono PMĮ rudens kroso varžybose pirmoji vieta!
Trečiadienis, 11 Spalis 2017 08:07

Spalio 10 dieną vyko Vilniaus regiono PMĮ rudens kroso varžybos.  Juose sėkmingai pasirodė mūsų centro mokiniai. Pirmos vietos nugalėtoju tapo SVg- 15 grupės mokinys Mindaugas Talačka, antros vietos - Izabela Igumnova 1B.

Skaityti daugiau...
 
Visagino tarpmokyklinėse rudens kroso varžybose - pirmoji vieta!
Pirmadienis, 09 Spalis 2017 13:59

Spalio 4 dieną vykusiose Visagino tarpmokyklinėse rudens kroso varžybose  sėkmingai pasirodė mūsų centro mokiniai. Tarp merginų (9-12 klasės) 500 metrų distancijoje pirmąją vietą pelnė 1B gimnazijos klasės mokinė Izabela Igumnova,  9-12 klasių vaikinų tarpe 1000 metrų distancijoje pirmą vietą laimėjo Dalius Petkelis -1A gimnazijos klasės mokinys, o trečią vietą - Viačeslav Buglak 1B gimnazijos lasės mokinys.

Skaityti daugiau...
 
Mokiniai kviečiami į inžinerinę pramonę pažvelgti kūrybiškai
Penktadienis, 29 Rugsėjis 2017 08:07
Mūsų centro komanda dalyvaus Lietuvoje antrus metus rengiamame modernaus profesinio mokymo konkurse „ARTech“. Konkursas skirtas su inžinerijos pasauliu supažindinti savo profesinį kelią besirenkančius jaunuolius ir paskatinti juos pasirinkti šalies inžinerinei pramonei reikalingiausias specialybes.Šalies moksleiviai šiemet kviečiami registruotis į konkursą „ARTech 2K17“ ir prabilti apie inžineriją vaizdų kalba – vaizdo klipais, fotografijomis ar meninėmis iliustracijomis. Konkursą organizuojaLietuvos inžinerinės pramonės asociacija LINPRA ir strateginės komunikacijos bendrovė „OMConsulting“.
Skaityti daugiau...
 
Europos kalbų diena
Penktadienis, 29 Rugsėjis 2017 08:02

Rugsėjo 26 d. mūsų centre buvo paminėta Europos kalbų diena. Pirmos, antros, trečios, ketvirtos gimnazijos klasių mokiniai su anglų kalbos vyresniąja mokytoja Viktoriya Petrulina dalyvavo Europe Direct informacijos centro organizuotame renginyje. Gimzistai paruošė pristatymus anglų kalba apie Europos kalbas ir papasakojo, kodėl verta mokytis anglų kalbos.

Skaityti daugiau...
 
Panevėžio ir Utenos regionų profesinių mokyklų mokinių mechatroniko profesinio meistriškumo konkurse pirmoji vieta!
Penktadienis, 29 Rugsėjis 2017 13:21

Rugsėjo 23 d. CIDO arenoje, Panevėžyje, vyko Tarptautinė verslo ir pasiekimų paroda   „Expo Aukštaitija 2017“. Šių metų paroda išsiskyrė užsienio kompanijų, konferencijų gausa. Dalyvavo visų sričių gamybos ir paslaugų įmonės, švietimo ir mokslo įstaigos, ūkininkų ir žemės ūkio produktų perdirbėjai ir kt.

 

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 10 iš 81