MOODLE
VIDEO
DIENYNAS
VISAGINO
TECHNOLOGIJOS IR VERSLO
PROFESINIO MOKYMO CENTRAS
ISO9001
Pagrindinis

Olimpiados sveikinimai
Penktadienis, 10 Balandis 2009 08:04
2009 m. sausio 24 d. vyko chemijos olimpiados II turas.
 
Atmintis gyva, nes liudija
Penktadienis, 10 Balandis 2009 07:46

Sausio 13-tą dieną mūsų centras dalyvavo pilietinėje akcijoje„Atmintis gyva, nes liudija“. Ją organizavo Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti (toliau − Tarptautinė istorinio teisingumo komisija).

Skaityti daugiau...
 
Kalėdinės nuotaikos
Penktadienis, 10 Balandis 2009 07:14

Antrą gruodžio savaitę VTVPM centre pradėjome justi Kalėdines nuotaikas. Buvo šventiškai  papuoštos patalpos: mokytojų kambarys, konferencijų salė, valgykla, fojė, kavinė. Grupės pasidalijo, ką puoš, aptarė su grupių vadovais ir ...prasidėjo darbas. Valgykloje spindėjo nuostabiai graži eglutė, ją supo gražūs kalėdiniai papuošimai. Centro fojė puošė žybsinti Kalėdinė prakartėlė, angelai ir žvaigždės, o antrą aukštą – nuostabūs varpeliai.
 

Skaityti daugiau...
 
Lietuvos gabių mokinių šventė
Šeštadienis, 07 Liepa 2007 11:54

Lapkričio 27 d., 14 val. Vilniaus kongresų rūmuose Lietuvos mokinių informavimo ir techninės kūrybos centras organizavo Lietuvos gabių mokinių šventę. Renginį rėmė Švietimo ir mokslo ministerija.

2008 metų tarptautinėse olimpiadose ir konkursuose apdovanojimus pelnė 11 Lietuvos mokinių komandų. Šiais metais mokiniai laimėjo 5 aukso, 9 sidabro, 17 bronzos medalių, 12 buvo apdovanoti pagyrimo raštais.

Mūsų centrą atstovavo tarptautinės rusų olimpiados nugalėtoja Eugenija Pšečiuk ir vyr. rusų kalbos mokytoja Elena Kočianova.

 
Gyventi – reiškia pažinti!
Šeštadienis, 07 Liepa 2007 11:54

Esame Visagino jaunimo organizacijos ,,Savas” nariai, bet tuo pačiu ir Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro moksleiviai. Nusprendėme išanalizuoti, ką centro mokiniai žino apie Lietuvos istoriją, tradicijas, papročius. Anketavimo rezultatai parodė, jog jaunimas labai mažai tuo domisi, žinios yra labia ribotos. Visiems žinoma, kad Visaginas yra multikultūrinis miestas. Mūsų centre mokosi įvairių tautybių ir kultūrų moksleiviai. Galbūt dėl to žinios apie Lietuvos istoriją, tradicijas, papročius ir kultūrą yra ribotos ir dažnai skirtingos.

Skaityti daugiau...
 
Jaunimas sprendžia užimtumo problemas
Šeštadienis, 07 Liepa 2007 11:54
Jaunimas – mūsų ateitis. Esame pratę kartoti koks blogas yra šių dienų jaunimas, tačiau retai susimąstome apie ką jis mąsto, kokios yra jų problemos, požiūris į šiuolaikinę visuomenę. Nežinodami to, galbūt sprendžiame ne tas problemas, kurias vertėtų ir diegiame ne tas vertybes, kurias turėtume. Galbūt patys taip pat prisidedame prie netinkamo jų elgesio, ar per anksti „nurašome“ šių dienų jaunuolius.

Lapkričio 21d. jaunimo užimtumo centre ,, Orbita " vyko jaunimo forumas skirtas jaunimo užimtumui, forumas vyko Vaikų kūrybos iniciatyva. Šiame forume dalyvavo visų Visagino mokyklų mokinių komandos. Mūsų centrą atstovavo žurnalistikos būrelio "Savas" komanda.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis9192SekantisPabaiga»

Puslapis 91 iš 92