MOODLE
VIDEO
DIENYNAS
VISAGINO
TECHNOLOGIJOS IR VERSLO
PROFESINIO MOKYMO CENTRAS
ISO9001
Pagrindinis

VTVPMC Krikštynos 2008
Trečiadienis, 20 Rugpjūtis 2008 12:11
Spalio 9 d. Visagino TVPMC pirmakursiams įstrigo atmintyje. Nuo ankstyvo ryto šurmuliavo šventinė nuotaika. ,, Krikštatėviai", pasipuošę mafijos kostiumais, pasitiko visus, žengiančius per centro slenkstį ir visiems skelbė apie artėjančią lemtingą valandą bei būsimus išbandymus .

Per ketvirtą pamoką įvyko pirmoji krikštynų apeigų dalis - visi pirmakursiai buvo pažymėti krikšto simboliais. 11.30 val. krikštatėviai ir surišti bei išmarginti pirmakursiai išsirikiavo centro kiemelyje, čia centro direktorius V. Petkūnas visus pasveikino ir palinkėjo gražios ir prasmingos šventės. Kelionės tikslas - išbandyti pirmakursius, ar jie verti gimnazisto vardo.

Skaityti daugiau...
 
Ruduo - derliaus metas
Šeštadienis, 07 Liepa 2007 11:54

Sakoma, ruduo - derliaus metas… Neįprastu derliumi gali džiaugtis Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro bendruomenė: konferencijų salėje vaisius subrandino tikrų tikriausias bananas.

Prieš 10 metų šį egzotišką augalą centrui padovanojo Darbo biržos direktorius Eugenijus Tamonis. Bananas ypatingos priežiūros nereikalavo, tik kiekvienais metais jį tekdavo persodinti į vis didesnį vazoną. Taip ir išaugo gražus “medis”, pradžiuginęs centro bendruomenę malonia staigmena – bananų kekėmis!

Skaityti daugiau...
 
Paskutinis skambutis
Pirmadienis, 11 Rugpjūtis 2008 03:12

Paskutinis skambutis... Kartojasi jis kas metai. Neišvengiamai ateina, kaip pavasaris, žolė, triukšmas paukščių lizduose. Ateina kas metai, bet vis kitiems. Būna vienintelis, į nieką nepanašus. Į ką gi gali būti panašus pirmasis gandriuko skrydis?! Šventinis šurmulys gal ir panašus, į daugelį buvusių, tik šiandien tas pasikartojimas visai nesumenkina prasmės. Nes ko gi visi taip žiūrėtų į jus. Truputį nustebę, truputį pavydžiai, truputį, kaip į svečius. Nes tik tas supras, kas dedasi jūsų širdyse, kam ateis toks pats metas… Pirmasis jūsų paskutinis skambutis...

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis9192SekantisPabaiga»

Puslapis 92 iš 92