MOODLE
VIDEO
DIENYNAS
VISAGINO
TECHNOLOGIJOS IR VERSLO
PROFESINIO MOKYMO CENTRAS
ISO9001
Pagrindinis

Mūsų centro mokinys priklausomybių prevencijos akcijoje ,,VIA” pelnė prizinę vietą!
Antradienis, 06 Gruodis 2016 09:34

Rugsėjo 19 d. – lapkričio 30 d.  Valstybinio psichikos sveikatos centro skelbtoje priklausomybių prevencijos akcijoje ,,VIA" , skirtą moksleivių, studentų savišvietai, kūrybiškumo skatinimui, blaivaus/laisvo nuo priklausomybių gyvenimo stiliaus formavimui, vaizdo klipų ir plakatų konkurse mūsų centro mokinys Aleksandr Ivanov buvo apdovanotas kaip novatoriškiausią plakatą sukūręs mokinys.

Skaityti daugiau...
 
Erasmus+ projektas Nr. 2016-1-LT01-KA102-022794 „Modernios technologijos suvirinimo sektoriuje“
Pirmadienis, 05 Gruodis 2016 10:45

Skelbiama atranka į mokinių stažuotę pagal Erasmus+ programos projektą „Modernios technologijos suvirinimo sektoriuje“ (Nr. 2016-1-LT01-KA102-022843).
Projekto dalyviai, mokiniai, besimokantys pagal suvirintojo programą vyks į stažuotes Čekijoje, Vokietijoje ir Italijoje
Preliminarios stažuotės datos:

Skaityti daugiau...
 
Mūsų centro komanda grįžo iš tarptautinio profesinio meistriškumo konkurso „EuroSkills“
Trečiadienis, 07 Gruodis 2016 09:09
Gruodžio 5 d. Lietuvos komanda grįžo iš sekmadienį pasibaigusio tarptautinio profesinio meistriškumo konkurso „EuroSkills“, kuriame varžėsi profesinių mokyklų mokiniai iš 28 Europos šalių.
„Nors medalių negavome, pasirodėme gerai, – sakė Lietuvos delegacijos vadovas, mūsų centro direktorius Vytautas Petkūnas. – Šis konkursas yra tarsi profesinio mokymo olimpiada, į jį susirenka aukščiausią profesinį pasirengimą turintieji profesinių mokyklų mokiniai arba ką tik jas baigusieji“.
Skaityti daugiau...
 
Mūsų centro komanda išlydėta į tarptautinį profesinio meistriškumo konkursą
Ketvirtadienis, 24 Lapkritis 2016 18:03

Lapkričio 24 d. Švietimo ir mokslo ministerijoje iškilmingai išlydėta Lietuvos delegacija į tarptautinį profesinio meistriškumo konkursą „EuroSkills“, lapkričio 29 – gruodžio 4 d. vyksiantį Švedijoje, Geteburge. Delegacijoje ir mūsų centro direktorius V. Petkūnas, praktinio mokymo vadovas Gintautas Dervinis ir automatinių sistemų eksploatavimo mechatroniko profesijos absolventai Ernest Višnevskij ir Valius Grigaliūnas. „Dedame dideles viltis į jus. Jau esate dalyvavę nacionaliniuose ir tarptautiniuose konkursuose. Linkiu sėkmingai atstovauti Lietuvai, linkiu nugalėti, bet jei ir nepasiseks, nenusiminkite – jūs jau esate geriausi Lietuvos profesinių mokyklų mokiniai“, - sakė laikinai einanti pareigas švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė.

Skaityti daugiau...
 
„Kur slypi Visagino potencialas.“ Projekto pristatymas Vyriausybėje
Trečiadienis, 23 Lapkritis 2016 16:47
Lapkričio 18 d. Lietuvos Vyriausybės kanceliarijoje vyko investicijų plėtros agentūros „Investuok Lietuvoje“ ir Ūkio ministerijos inicijuotos Jaunųjų profesionalų programos (JPP) „Kurk Lietuvai“ projekto,  skirto gerinti investicinę aplinką ir didinti šalies konkurencingumą, pristatymas, į kurį buvo pakviestas ir mūsų centro direktorius V. Petkūnas.  Vykdyto projekto metu buvo įvertintas Visagino regiono potencialas pritraukti investicijas.  Pristatant projektą buvo pateikta Visagino investicinės aplinkos apžvalga ir  priemonių planas Visagino investicinės aplinkos gerinimui.
Skaityti daugiau...
 
Pirmoji vieta nacionaliniame profesinio meistriškumo konkurse ,,Suvirintojas 2016“
Penktadienis, 25 Lapkritis 2016 08:57

Lapkričio 24 d. Alytaus profesinio rengimo centre vykusiame nacionaliniame Suvirintojo mokymo programos profesinio meistriškumo konkurse nugalėtoju tapo mūsų centro mokinys Valerij Čiaplinskij. Mokinys apdovanotas  LR Švietimo ir mokslo ministerijos I  laipsnio diplomu.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis11121314151617181920SekantisPabaiga»

Puslapis 11 iš 71