MOODLE
VIDEO
DIENYNAS
VISAGINO
TECHNOLOGIJOS IR VERSLO
PROFESINIO MOKYMO CENTRAS
ISO9001
Pagrindinis

Dėkojame už šventinę nuotaiką
Ketvirtadienis, 21 Gruodis 2017 11:03

Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro bendruomenė nuoširdžiai dėkoja vizualinės reklamos profesijos mokytojoms Olgai Mazniovai ir Marijai Gasparovič, geografijos mokytojai metodininkei Ramunei Selickaitei, anglų kalbos vyr. mokytojai  Viktoryai Petrulinai ir visiems centro mokytojams už pasiaukojantį darbą, už kūrybiškumą ir iniciatyvumą šventinės nuotaikos kūrime centro bendruomenės labui.

Skaityti daugiau...
 
Konkurse „Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2017“- pirmoji vieta!
Trečiadienis, 20 Gruodis 2017 09:25

2017 gruodžio 13 d. mūsų centro mokinys Anton Korotkov dalyvavo informatikos konkurse „Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2017“ ir filmų kategorijoje laimėjo pirmąją vietą.

Skaityti daugiau...
 
Gerumo akcija „Padovanok draugui Kalėdas“
Antradienis, 19 Gruodis 2017 12:41

Gruodžio 14 d. mūsų centro bendruomenė aplankė Visagino miesto lopšelius-darželius, Visagino socialinių paslaugų centrą, VšĮ gyvūnų prieglaudą „Padėk man“ ir padovanojo gražią  gerumo akciją „Padovanok draugui Kalėdas“. Šventiškai papuoštas  centro gimnazijos nykštukų autobusiukas riedėjo nuo vienos įstaigos prie kitos, dovanojo šventinę nuotaiką vaikams ir suaugusiems.

Skaityti daugiau...
 
Gerumo akcija „Pradžiuginkime vienišus senolius“
Ketvirtadienis, 04 Sausis 2018 16:21

Artėjančios Kalėdos visus ragina apsidairyti ir pastebėti tuos, kuriems reikalinga pagalba. Advento laikotarpis - metas sustoti, skirti laiko artimui, kaimynui, draugui. Mes visi trokštame išklausymo ir supratimo nežiūrint į tai, kiek mums metų, kokią užimame socialinę padėtį, kiek turime pinigų, su kuo mes gyvename? O kas žino, gal esame labai vieniši? Mūsų centro mokinių taryba jau kelinti metai rengia  gerumo akciją  „ Pradžiuginkime vienišus senolius “.

Skaityti daugiau...
 
Mūsų centro mokiniai konkurso "Esu sąžiningas" laureatai
Antradienis, 12 Gruodis 2017 10:02

2017 m. gruodžio 11 d. Visagino savivaldybės didžiojoje posėdžių salėje įvyko kūrybinių darbų konkurso "Esu sąžiningas", skirto Tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti, apdovanojimai. Konkursui buvo pateikti net 102 darbai, iš kurių komisija atrinko 13 piešinių, kurie papuošė ypatingą kalendorių. Darbų autoriai - Visagino moksleiviai buvo apdovanoti Visagino savivaldybės ir Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos atminimo dovanomis.

Skaityti daugiau...
 
Akcija „NEPŪSK DŪMO – PŪSK BALIONĄ“
Ketvirtadienis, 04 Sausis 2018 09:31

Rūkymo paplitimas įgauna vis didesnį mastą. Iš pradžių siekiama pritapti bendraamžių grupėje, pamėgdžioti lyderį, o vėliau ir susiformavusi priklausomybė nuo nikotino skatina prisidegti vis naują cigaretę. Rūkymas daugelio supratimu kaip nekalta pramoga, nors apie jo žalą daug kalbama.

Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis11121314151617181920SekantisPabaiga»

Puslapis 11 iš 86