MOODLE
VIDEO
DIENYNAS
VISAGINO
TECHNOLOGIJOS IR VERSLO
PROFESINIO MOKYMO CENTRAS
ISO9001
Pagrindinis Naujienos Jaunimas sprendžia užimtumo problemas

Jaunimas sprendžia užimtumo problemas PDF Spausdinti Email
Šeštadienis, 07 Liepa 2007 11:54
Jaunimas – mūsų ateitis. Esame pratę kartoti koks blogas yra šių dienų jaunimas, tačiau retai susimąstome apie ką jis mąsto, kokios yra jų problemos, požiūris į šiuolaikinę visuomenę. Nežinodami to, galbūt sprendžiame ne tas problemas, kurias vertėtų ir diegiame ne tas vertybes, kurias turėtume. Galbūt patys taip pat prisidedame prie netinkamo jų elgesio, ar per anksti „nurašome“ šių dienų jaunuolius.

Lapkričio 21d. jaunimo užimtumo centre ,, Orbita " vyko jaunimo forumas skirtas jaunimo užimtumui, forumas vyko Vaikų kūrybos iniciatyva. Šiame forume dalyvavo visų Visagino mokyklų mokinių komandos. Mūsų centrą atstovavo žurnalistikos būrelio "Savas" komanda.

Sveikinimo žodžius tarė  Visagino savivaldybės administracijos direktorius Alikas Milko. Jis teigė, kad labai svarbu yra jaunimo iniciatyva , jeigu jaunimas nori kažką pakeisti, reiškia mūsų gyvenimas šiame mieste taps gražesnis.

Vaikų kūrybos namų direktorė Svetlana Šadčeneva papasakojo apie jau dešimt metų egzistuojantį Jaunimo užimtumo centrą. Ji atkreipė dėmesį, jog jaunimo užimtumas yra ne tik  lankymas įvairių būrelių, bet ir įsidarbinimo galimybės. Vaikų kūrybos namuose šią vasarą buvo organizuotos vasaros darbo stovyklos.

Visos forume dalyvavusios mokyklos turėjo prisistatyti, parodyti namų darbų kūrybinę užduotį. Vėliau vyko darbas grupėse, jaunimas vertino šios dienos situaciją, darė išvadas.

Jaunimo užimtumas, žalingi įpročiai yra vienos aktualiausių šių laikų problemų. Jos taip pat yra prioritetinės tiek savivaldybių, tiek pačios valstybės lygmeniu. Išspręskime problemas, turėsime geresnę ateitį!