MOODLE
VIDEO
DIENYNAS
VISAGINO
TECHNOLOGIJOS IR VERSLO
PROFESINIO MOKYMO CENTRAS
ISO9001
Pagrindinis Gimnazija Mokinių pasiekimai Mūsų centro mokiniai ir mokytojai buvo apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis

Mūsų centro mokiniai ir mokytojai buvo apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis
Trečiadienis, 07 Gruodis 2016 10:05

Gruodžio 2 d. mūsų centro mokiniai ir mokytojai buvo apdovanoti  padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis už  laimėjimus, pasiektus meistriškumo konkursuose ir nacionaliniuose projektuose.

Lapkričio 24 d. Alytaus profesinio rengimo centre vyko nacionalinis Suvirintojo mokymo programos profesinio meistriškumo konkursas, kuriame dalyvavo 21 mokinys iš 10 mokyklų: Kauno technikos profesinio mokymo centro, Kėdainių profesinio rengimo centro, Mažeikių politechnikos mokyklos, Šiaulių profesinio rengimo centro, Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos, Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokyklos, Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centro, Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro, Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro, Alytaus profesinio rengimo centro. Konkurso dalyviai atliko 3 praktines užduotis - metalo lankinį suvirinimą glaistytais elektrodais (padėtis PF), metalo suvirinimą apsauginių dujų aplinkoje (padėtys PC,PF, PG, PD) ir metalo suvirinimą nelydžiais elektrodais (padėtis PC). Konkurso dalyvių atliktų užduočių rezultatus vertino komisija sudaryta iš suvirintojų asociacijos, Valstybinės darbo inspekcijos bei AB ,, Montuotojas” deleguotų atstovų.
 Nugalėtoju tapo ir  LR Švietimo ir mokslo ministerijos I  laipsnio diplomu buvo apdovanotas mūsų centro mokinys Valerij Čiaplinskij, ketvirtą vietą užėmė kitas mūsų centro mokinys Aleksandr Averjanov. Mokinius šiam konkursui ruošė suvirintojų profesijos mokytojas Sergej Betechtin.
Lapkričio 11 d. tarptautinės parduotuvių, restoranų, viešbučių įrangos parodos  ,,BaltShop.BaltHotel.BaltGastro 2016” ir BAF, Baltijos maisto ir gėrimų mugės, metu vyko profesinio meistriškumo konkursas,, Mokinių – virėjų komanda 2016”, kuriame dalyvavo 8 Lietuvos profesinio mokymo įstaigos. Konkurso organizatoriai – Lietuvos restoranų vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacija ir Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos Profesinio mokymo ir orientavimo skyrius. Centrui atstovavo konkurso diplomantai: Viktorija Semaško ir Georgij Kolosov. Komandą konkursui rengė virėjo profesijos mokytojas metodininkas Jevgenij Pankov ir virėjo profesijos mokytoja Galina Murinienė.
Mūsų centro komanda dalyvavo nacionalinio projekto ,,Lietuvos kulinarinio paveldo išsaugojimas ir puoselėjimas” Aukštaitijos regiono varžytuvėmis ir užėmė trečiąją vietą. Centrui atstovavo: Mindaugas Talačka, Kristina Einikytė, Violeta Beliškynaitė, Erikas Šaukštel, Kotrina Diliavičiūtė, Ana Kornelija Voskoboinikova, Ilja Bobrov. Mokinius varžytuvėms rengė: lietuvių kalbos mokytojos metodininkės Asta vazgelevičiūtė ir Rūta Pundytė, virėjo profesijos mokytojas metodininkas Jevgenijus Pankovas.
Sveikiname nugalėtojus ir juos rengusius mokytojus. Linkime naujų pergalių!

 

 

Nuotraukų galerija

 

1
1 1
2
2 2
3
3 3
4
4 4
5
5 5
6
6 6
7
7 7

 

Atnaujinta Ketvirtadienis, 08 Gruodis 2016 13:02