MOODLE
VIDEO
DIENYNAS
VISAGINO
TECHNOLOGIJOS IR VERSLO
PROFESINIO MOKYMO CENTRAS
ISO9001
Pagrindinis Naujienos Socialinio verslo vizitas į Jungtinę Karalystę

Socialinio verslo vizitas į Jungtinę Karalystę PDF Spausdinti Email
Penktadienis, 24 Vasaris 2017 15:18

Visagino TVPMC ekonomikos vyresnioji mokytoja Natalja Kamskova, 2A ir 2B gimnazijos klasių mokiniai dalyvauja SOCIFACTION (socialinio verslo plėtra regionuose) projekte.  Šį projektą Lietuvoje vykdo Britų taryba, NVO Avilys ir organizacija Geri Norai LT kartu su partneriais - Programos „Leader" žemdirbių mokymo metodikos centru  bei Ugdymo plėtotės centru.

Projekto tikslas skatinti socialinio verslo populiarumą, kaip naują, inovatyvų įrankį socialinėms problemoms spręsti. Šiemet programa sieks reikšmingų pokyčių ir švietimo sferoje. Mokyklose remiantis Britų Tarybos parengta ir Lietuvos kontekstui pritaikyta metodika, ekonomikos ir verslo pamokose, pradėti dėstyti socialinio verslo pagrindai. 
SOCIFACTION: social entrepreneurship for regionsdevelopment (socialinio verslo plėtra regionuose) programos organizatorių kvietimu Visagino TVPMC ekonomikos vyresnioji mokytoja Natalja Kamskova su dar 20 atstovų iš skirtingų Lietuvos vietovių š. m. vasario 13–17 d. vyko pažintinio vizito į Didžiąją Britaniją. Jungtinėje Karalystėje šiuo metu veikia apie 70 000 socialinių įmonių, prisidedančių 18,5 mlrd. £ JK prie ekonomikos ir dirba beveik milijonas žmonių. Vizito metu buvo galimybė aplankyti socialinio verslo įmones,  susipažinti su jų veikla, pasisemti idėjų ir pritaikyti įgytas žinias ne tik ekonomikos pamokose, bet ir kuriant veikiančią socialinio verslo Mokomąją mokinių bendrovę (MMB).

 

 

1
1 1
2
2 2
3
3 3

Atnaujinta Penktadienis, 24 Vasaris 2017 15:41