MOODLE
VIDEO
DIENYNAS
VISAGINO
TECHNOLOGIJOS IR VERSLO
PROFESINIO MOKYMO CENTRAS
ISO9001
Pagrindinis Naujienos Lietuvos suvirintojų asociacijos (LSA) visuotinis narių susirinkimas

Lietuvos suvirintojų asociacijos (LSA) visuotinis narių susirinkimas PDF Spausdinti Email
Pirmadienis, 27 Kovas 2017 08:42

Kovo 24 d. Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centre vyko Lietuvos suvirintojų asociacijos visuotinis narių susirinkimas. LSA vienija suvirinimo inžinerinės pramonės atstovus ir atstovauja  Lietuvos gamintojų ir verslininkų interesus šalyje bei užsienyje.

 

 

Centro direktorius dr. Vytautas Petkūnas pristatė mokymo centro veiklą ir pasiekimus. Svečius maloniai nustebino, kad Visagine veikia modernus Energetikos sektorinis mokymo centras, kuriame rengiami ir perkvalifikuojami mechatronikos, elektrotechnikos ir suvirinimo specialistai. Dr. Vytautas Petkūnas papasakojo apie sėkmingą mokymo centro ir verslo įmonių bendradarbiavimą, keliant darbuotojų kvalifikaciją ir rengiant specialistus įmonių veiklai.
Susitikime buvo kalbama apie tarptautinį suvirintojų mokymą – naujas galimybes Lietuvoje. Buvo pristatytas projektas „Welder Training Quality development Nr. 2014-1-LT-KA202-000621“. Algirdas Daunoravičius (VšĮ Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras) pristatė tarptautinio lygmens suvirintojų rengimo galimybes Lietuvoje.
Visagino TVPMC sektorinio centro vadovas Gintautas Dervinis svečiams parodė ir papasakojo apie sektorinį centrą. Sektoriniame centre dirba aukštos kvalifikacijos profesijos mokytojai, tobulinę savo kompetencijas įmonėse ir stažuočių užsienyje metu. Visaginiečiai jau eilę metų laimi nacionalinius mechatronikos ir suvirintojų konkursus. Sektorinis praktinio mokymo centras yra skirtas trijų profesinės veiklos sričių – mechatronikos, elektros ir suvirinimo profesijų rengimui. Visagino TVPMC yra sukurta šiuo metu šalyje stipriausia ir geriausiai aprūpinta moderniausia įranga mechatronikos ir elektros, suvirintojų praktinio mokymo bazė.
Asociacijos direktorius Irmantas Gedzevičius pakvietė Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centrą tapti Lietuvos suvirintojų asociacijos nariu.  

 

 

 Nuotraukų galerija

1
1 1
2
2 2
3
3 3
4
4 4
5
5 5
6
6 6
7
7 7
8
8 8
9
9 9
10
10 10

Atnaujinta Pirmadienis, 27 Kovas 2017 11:53