MOODLE
VIDEO
DIENYNAS
VISAGINO
TECHNOLOGIJOS IR VERSLO
PROFESINIO MOKYMO CENTRAS
ISO9001
Pagrindinis Gimnazija Mokinių pasiekimai Mūsų centro mokinys Valerij Čaplinskij buvo apdovanotas padėkos raštu ir vardine statulėlė su užrašu „Už puikius laimėjimus 2016 metais“

Mūsų centro mokinys Valerij Čaplinskij buvo apdovanotas padėkos raštu ir vardine statulėlė su užrašu „Už puikius laimėjimus 2016 metais“
Ketvirtadienis, 01 Birželis 2017 12:43
Gegužės 31 d. mūsų centro mokinys Valerij Čaplinskij buvo apdovanotas padėkos raštu ir  vardine statulėlė su užrašu „Už puikius laimėjimus 2016 metais“. Valerijus nacionaliniame Suvirintojo mokymo programos profesinio meistriškumo konkurse tapo nugalėtoju ir buvo apdovanotas LR Švietimo ir mokslo ministerijos I  laipsnio diplomu. Mokinį šiam konkursui ruošė suvirintojų profesijos mokytojas Sergej Betechtin.
Visagino savivaldybėje vyko tradicinė šventė, skirta pagerbti ir paskatinti dešimtuką gabiausių Visagino savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų, neformaliojo švietimo įstaigų mokinių ir juos parengusius mokytojus, pasidžiaugti 2016 metų įvairių respublikinių ir tarptautinių renginių – dalykinių olimpiadų, mokslo, meno, kūrybos konkursų ir festivalių bei sporto varžybų nugalėtojų laimėjimais.
Gabiausiųjų dešimtuko apdovanojimo globėja – Visagino savivaldybės merė Dalia Štraupaitė, tardama sveikinimo žodį, pirmiausia padėkojo mokytojams, treneriams, kurie savo kompetencija, atsidavimu ir meile sugeba atskleisti savo ugdytinių talentus, juos puoselėti, įgalina juos saviraiškai, suteikia jiems norą siekti kilnių tikslų, savo unikalių gebėjimų pripažinimo ne tik respublikoje, bet ir visame pasaulyje. Merė išreiškė pasididžiavimą jaunimu, šlovinančiu mūsų miestą, pasidžiaugė jų išskirtiniais pasiekimais, išsakė viltį, kad gabūs mokiniai ir toliau savo laimėjimais ir prasminga veikla neš svarų indėlį į mūsų miesto ateities perspektyvas.
10 miesto gabiausių mokinių, jaunųjų menininkų ir sportininkų buvo įteiktos vardinės statulėlės su užrašu „Už puikius laimėjimus 2016 metais“. Renginį praturtino Č. Sasnausko menų mokyklos pedagogų parengta jų ugdytinių koncertinė programa.
Atnaujinta Antradienis, 06 Birželis 2017 08:04