MOODLE
VIDEO
DIENYNAS
VISAGINO
TECHNOLOGIJOS IR VERSLO
PROFESINIO MOKYMO CENTRAS
ISO9001
Pagrindinis Naujienos LINKĖJIMAI IŠ ISPANIJOS

LINKĖJIMAI IŠ ISPANIJOS PDF Spausdinti Email
Penktadienis, 31 Kovas 2017 00:00

2017 m. kovo mėn. trys mūsų centro suvirintojų profesijos mokiniai Valerij Čeplinskij, Vladislav Manžos ir Aleksandr Averjanov turėjo galimybę stažuotis Valensijos mieste, Ispanijoje. Šią galimybė jiems buvo suteikta pagal Erasmus+ programos projektą „Modernios technologijos suvirinimo sektoriuje“ (Nr. 2016-1-LT01-KA102-022843).

Kelionė į Valensiją prasidėjo Vilniaus oro uoste, kur susitikome su lydinčiomis mokytojomis iš Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokyklos ir mokiniais iš kitų mokyklų. Valensijoje mus pasitiko Sistema practice s.l. darbuotoja Vaida, kuri nuvežė mus į apartamentus kur ir gyvenome.
Dirbome įmonėje "Industa", didžiausią darbo laiko dalį praleisdavome virindami rankiniu lankiniu ir pusautomačiu. Darbas buvo labai atsakingas, turėjome dirbti be klaidų, broko. Darbą pradėdavome 9:00 val., dirbome iki 18 valandos. Stažuotė trūko tris savaites.
Laisvą laiką praleisdavome turiningai, lankėmės Valensijos senamiestyje, buvome garsiajame Valensijos mokslo ir menų muziejuje, zoologijos sode, delfinariume. Nemažai laisvo laiko praleidom ir pliaže.
Stažuotė mums labai patiko, kadangi teko dirbti labai atsakingą darbą, išmokom dirbti be klaidų, dirbti komandoje. Įgijome daug praktinių įgūdžių, kuriuos galėsime panaudoti savo busimame darbe. Likome labai patenkinti kultūrine programa, apgyvendinimo sąlygomis, patobulinome savo anglų kalbos žinias, kažkiek išmokome ir ispanų kalbą.
Norime padėkoti už suteiktą galimybę dalyvauti stažuotėje ir linkime kitiems aktyviai dalyvauti atrankoje ir irgi nuvažiuoti stažuotis į užsienio šalis.

 

Atnaujinta Pirmadienis, 03 Liepa 2017 14:12