MOODLE
VIDEO
DIENYNAS
VISAGINO
TECHNOLOGIJOS IR VERSLO
PROFESINIO MOKYMO CENTRAS
ISO9001
Pagrindinis Gimnazija Mokinių pasiekimai Visagino savivaldybėje pagerbti geriausiai šiais metais brandos egzaminus išlaikę mūsų centro mokiniai

Visagino savivaldybėje pagerbti geriausiai šiais metais brandos egzaminus išlaikę mūsų centro mokiniai
Sekmadienis, 23 Liepa 2017 12:30

Liepos 21 d., penktadienio popietę, Visagino savivaldybės didžiojoje salėje buvo pagerbti ir apdovanoti geriausiai šiais metais brandos egzaminus išlaikę Visagino mokyklų abiturientai. Mūsų centro net keturi abiturientai iš rusų kalbos gavo aukščiausią šimto balų įvertinimą. Nuoširdžiai džiaugiamės Loretos Petrauskaitės, Julijos Petško, Anos-Kornelijos Voskoboinikovos ir Mariaus Zanevskio laimėjimais. Šiuos mokinius brandos egzaminui ruošė rusų kalbos mokytoja metodininkė Elena Kochanova.

„Šiemet mūsų abiturientų rezultatai yra itin geri, mes turime 14 šimto balų įvertinimų, tiek daug šimtukų dar niekada nesame gavę“, – sakė Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Žana Šeina.
Į savivaldybės salę susirinkusius abiturientus, jų tėvus ir pedagogus sveikino bei apdovanojo Visagino savivaldybės merė Dalia Štraupaitė, mero pavaduotoja Zinaida Tresnickaja, administracijos direktorius Sergejus Mickevičius, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistai.
Apdovanojimus gavo tie, kurie iš valstybinių brandos egzaminų gavo vieną ir daugiau šimtukų. Abiturientus ir jų tėvelius sveikino bei atminimo dovanas įteikė merė Dalia Štraupaitė. Sveikinimo kalboje merė džiaugėsi jaunimo pasiekimais ir teigė žinanti, kiek daug darbo ir pastangų jie įdėjo, kad pasiektų tokius rezultatus. Ji palinkėjo abiturientams siekti savo užsibrėžtų tikslų ir svajonių. Savivaldybės merė ranką paspaudė ne tik geriausiems abiturientams, bet ir jų mokytojams.
Nuoširdžiai sveikiname abiturientus su sėkmingai išlaikytais egzaminais ir linkime jiems gero skrydžio per gyvenimą. Tikimės, kad mūsų Geriausieji galės ateityje prisidėti prie Visagino ateities kūrimo.
Gero kelio, mielieji!

 

 


 

Atnaujinta Pirmadienis, 24 Liepa 2017 12:41