MOODLE
VIDEO
DIENYNAS
VISAGINO
TECHNOLOGIJOS IR VERSLO
PROFESINIO MOKYMO CENTRAS
ISO9001
Pagrindinis Gimnazija Mokinių pasiekimai Oleg Babenko- tarp geriausiųjų šalies abiturientų!

Oleg Babenko- tarp geriausiųjų šalies abiturientų!
Penktadienis, 28 Liepa 2017 08:53

Liepos 27 dieną Vilniuje, Vyriausybės rūmuose, Premjeras Saulius Skvernelis bei švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė pasveikino šalies abiturientus ir profesinių įstaigų mokinius, sėkmingiausiai išlaikiusius brandos bei profesinio mokymo kvalifikacijos egzaminus. Tarp dešimties aukščiausius įvertinimus iš profesinės kvalifikacijos egzamino pelniusių šalies abiturientų ir mūsų centro mokinys – Oleg Babenko.

 

„Jūsų egzaminų rezultatai parodė nuoseklaus darbo vaisius. To jums prireiks ir studijuojant universitete. Juose jau bus kitaip mokoma, keisis Jūsų elgesys, požiūris į gyvenimą. Atsiras daugiau savarankiškumo, atsakomybės. Todėl noriu palinkėti tiems, kurie peržengs Lietuvos ar užsienio universiteto slenkstį, neatsipalaiduoti ir siekti tikslo ne gauti diplomą, o įgyti žinių, kompetencijos, kad jaustumėtės tvirti savo pasirinkime“, - sakė Vyriausybės vadovas S. Skvernelis.
Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė pasidžiaugė, kad dauguma šimtukininkų pasirinko studijas Lietuvoje.
„Mūsų atsinaujinantis, kokybės kryptį pasirinkęs aukštasis mokslas tikrai turi ką pasiūlyti, o universitetuose dirba talentingi, pasaulyje žinomi išradėjai. Naudokitės jų sukaupta patirtimi. Įgyvendinkite savo idėjas ir sumanymus“, - abiturientams linkėjo ministrė.
Renginio metu geriausi šalies abiturientai paraginti dalyvauti rugpjūčio 21-25 dienomis vykstančiame nacionaliniame projekte „Moksleiviai - į Vyriausybę“. Savaitę laiko jaunuoliai įsitrauks į Vyriausybės, ministerijų, kitų valstybės institucijų ir politikų veiklą, dalyvaus įvairiuose susitikimuose, posėdžiuose, spręs valstybės problemas.
Sveikiname Olegą ir linkime sėkmingai ir drąsiai žengti profesinio tobulėjimo laiptais.

 

Straipsnis parašytas remiantis Švietimo ir mokslo ministerijos
Komunikacijos skyriaus straipsnio informacija

Atnaujinta Ketvirtadienis, 07 Rugsėjis 2017 10:04