MOODLE
VIDEO
DIENYNAS
VISAGINO
TECHNOLOGIJOS IR VERSLO
PROFESINIO MOKYMO CENTRAS
ISO9001
Pagrindinis Naujienos Finansavimas įmonių darbuotojų mokymams – tada, kai jo labiausiai reikia

Finansavimas įmonių darbuotojų mokymams – tada, kai jo labiausiai reikia PDF Spausdinti Email
Pirmadienis, 11 Rugsėjis 2017 10:00
Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras dalyvauja Ūkio ministerijos administruojamoje ES investicijų priemonėje „Kompetencijų vaučeris“, kuri atveria plačias galimybes mokyti darbuotojus.
Priemonė „Kompetencijų vaučeris“ – negrąžintina subsidija, suteikianti įmonėms galimybę kelti darbuotojų kvalifikaciją ir kompetencijas bei geriau prisitaikyti prie nuolatos kintančių darbo rinkos reikalavimų. Taip pat priemonė leidžia įmonėms be didesnės administracinės naštos (nerengiant atskirų projektų) gauti paramą dirbančiųjų mokymui tuo metu, kai jos reikia, ir ta apimtimi, kuri yra reikalinga.
Norėdami nesudėtingai gauti iki 4500 EUR finansavimą 12 mėn. laikotarpiui savo įmonės darbuotojų mokymui pagal Kompetencijų vaučerį, įmonei tereikia pasirinkti iš patvirtintų Mokymų teikėjų ir mokymų programų Visagino TVPMC, pasirinkti iš siūlomų programų sąrašo norimą mokymo programą arba tiesiogiai susisiekti su Centru ir susitarti dėl specialiai jų įmonei sukurtų mokymų organizavimo.
Priemone gali pasinaudoti privatūs juridiniai asmenys ir valstybės arba savivaldybės įmonės, veikiančios ne trumpiau kaip vienerius metus.
Mokymams pasibaigus, įmonės gaus dalies patirtų darbuotojų mokymo išlaidų kompensaciją, kuri galės siekti iki 4 500 eurų. Labai mažoms, mažoms ir vidutinėms įmonėms kompensuojama 80 proc., didelėms – 70 proc. mokymų išlaidų sumos, fiksuotas valandinis mokymų įkainis asmeniui – 7,41 Eurų (4,37 EUR už 1 asm. val + 3,04 mokomo darbuotojo 1 val. darbo užmokestis mokymosi metu).
Pavyzdžiui: Kompensacijos dydis apskaičiuojamas labai mažos įmonės atveju 24 val. trukmės mokymui 1 asmeniui ar 10 asmenų grupei:
1 asmeniui: (3,04 Eur + 4,37) Eur x 24 val. x 1 asmuo x 70 proc =  124,49 Eur finansavimo suma.
10 asmenų grupei  (3,04 Eur + 4,37) Eur x 24 val. x 10 asmenų x 70 proc = 1244,88 Eur finansavimo suma.
Apie įvykdytus mokymus ir apmokėtas sąskaitas už mokymus ataskaitas teiks mokymo paslaugos teikėjas, duomenis apie apmokytus darbuotojus INVEGA gaus tiesiogiai iš SODROS. Įmonė mokėjimo prašymų neteikia.
Paraiškos dėl dalies darbuotojų mokymų išlaidų kompensacijos teikiamos INVEGAI iki 2020 m. lapkričio 30 d.
Platesnė informacija http://invega.lt/lt/kompetenciju-vauceris/.
Atnaujinta Antradienis, 12 Rugsėjis 2017 11:18