MOODLE
VIDEO
DIENYNAS
VISAGINO
TECHNOLOGIJOS IR VERSLO
PROFESINIO MOKYMO CENTRAS
ISO9001
Pagrindinis Naujienos SKELBIAMA ATRANKA Į MOKINIŲ STAŽUOTĘ

SKELBIAMA ATRANKA Į MOKINIŲ STAŽUOTĘ PDF Spausdinti Email
Pirmadienis, 18 Rugsėjis 2017 13:41

Skelbiama atranka į mokinių stažuotę pagal Erasmus+ programos projektą „Informacinių technologijų specialistų profesinių kompetencijų tobulinimas“ (Nr. 2017-1-LT01- KA102-034848).

Projekto dalyviai, II - III kurso mokiniai (18-29 metų), besimokantys pagal elektroninės leidybos maketuotojo programą vyks į stažuotę Vokietijoje.
Preliminari stažuotės datos: 2017 m. spalis - lapkritis
Dalyvių atrankos kriterijai:
Atrankoje gali dalyvauti ir gali būti atrinkti tik tų specialybių mokiniai, kuriems yra skirtas šis projektas;
Mokinių anglų kalbos mokėjimas turi būti atitiktii B1 lygį.
Mokinys turi būti įgijęs pakankamai profesinių žinių ir įgūdžių, kad galėtų tinkamai atlikti praktiką: mokinys mažiau nei prieš metus yra sėkmingai baigęs visą profesinio rengimo programą arba mokinys stažuotės metu bus sėkmingai pabaigęs ne mažiau nei pusę profesinio rengimo programos: profesiniam mokymui trunkant dvejus metus mokinys gali dalyvauti stažuotėje tik antraisiais mokymosi metais; profesiniam mokymui trunkant trumpiau nei dvejus metus, mokinys gali išvykti į stažuotę sėkmingai baigęs  pirmąjį  profesinio rengimo programos pusmetį.
Mokinys turi pasižymėti geru elgesiu, mokinio atžvilgiu neturi būti nusiskundimų iš mokyklos darbuotojų, geras lankomumas, pageidautinas aktyvumas mokyklos veikloje ir renginiuose
-Mokinys turėtų būti motyvuotas tobulinti savo profesinius įgūdžius stažuotės metu. Motyvacija įvertinama pagal profesijos mokytojo rekomendacijas dėl mokinio pažangumo ir/arba pagal mokinio pateiktą motyvacinį laišką ir/arba atrankos komisijos posėdžio metu atliktą motyvacinį pokalbį.
-Atrankos metu pirmenybė yra teikiama mokiniams, kurie dar nedalyvavo stažuotėse pagal Erasmus + programą.
Mokiniai, norintys dalyvauti projekte, turi pateikti užpildytą dalyvio anketą ir gyvenimo aprašymą (anglų kalba, Europass forma), asmens tapatybės kortelės kopiją iki š.m. rugsėjo 25 d. elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .
Atrankos komisijos posėdis planuojamas rugsėjo 26 d. Apie atrankos rezultatus informuosime asmeniškai.
Iškilus klausimams, prašome kreiptis į projektų vadovę Iriną Morozovą elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

 

  Pateikiami dokumentai:CV Template EN ir Dalyvio anketa LT

Atnaujinta Trečiadienis, 20 Rugsėjis 2017 12:14