MOODLE
VIDEO
DIENYNAS
VISAGINO
TECHNOLOGIJOS IR VERSLO
PROFESINIO MOKYMO CENTRAS
ISO9001
Pagrindinis Gimnazija Mokinių pasiekimai Panevėžio ir Utenos regionų profesinių mokyklų mokinių mechatroniko profesinio meistriškumo konkurse pirmoji vieta!

Panevėžio ir Utenos regionų profesinių mokyklų mokinių mechatroniko profesinio meistriškumo konkurse pirmoji vieta!
Penktadienis, 29 Rugsėjis 2017 13:21

Rugsėjo 23 d. CIDO arenoje, Panevėžyje, vyko Tarptautinė verslo ir pasiekimų paroda   „Expo Aukštaitija 2017“. Šių metų paroda išsiskyrė užsienio kompanijų, konferencijų gausa. Dalyvavo visų sričių gamybos ir paslaugų įmonės, švietimo ir mokslo įstaigos, ūkininkų ir žemės ūkio produktų perdirbėjai ir kt.

 

Šalia vyko Panevėžio ir Utenos regionų profesinių mokyklų mokinių mechatroniko profesinio meistriškumo konkursas. Konkurso dalyviai turėjo sukonstruoti elektropneumatines sistemas, imituojančias gamybos procesų fragmentus, sukurti jų principines schemas ir išbandyti bei pademonstruoti veikimą.  Nugalėjo Visagino TVPMC mechatronikų komanda, kurią sudarė Mg-15 grupės mokiniai Igor Usanin ir Vladimir Adarov. Konkurso laimėtojai buvo apdovanoti diplomais ir prizais. Sveikiname nugalėtojus. Mokinius konkursui paruošė automatinių sistemų eksploatavimo mechatroniko profesijos mokytojasDmitrij Novikov.

 

 

 

Nuotraukų galerija

1
1 1
2
2 2
3
3 3
4
4 4
5
5 5
6
6 6
7
7 7

 

 

 

Atnaujinta Penktadienis, 29 Rugsėjis 2017 13:53