MOODLE
VIDEO
DIENYNAS
VISAGINO
TECHNOLOGIJOS IR VERSLO
PROFESINIO MOKYMO CENTRAS
ISO9001
Pagrindinis Gimnazija Mokinių pasiekimai Konkurse „Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2017“- pirmoji vieta!

Konkurse „Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2017“- pirmoji vieta!
Trečiadienis, 20 Gruodis 2017 09:25

2017 gruodžio 13 d. mūsų centro mokinys Anton Korotkov dalyvavo informatikos konkurse „Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2017“ ir filmų kategorijoje laimėjo pirmąją vietą.

Vis populiarėjančiame konkurse kiekvienais metais dalyvauja apie 500 moksleivių iš daugiau nei 100 Lietuvos mokyklų. Jo tikslas – ugdyti moksleivių filologinę ir kompiuterinę kultūrą, skatinti fantazijas ir originalias idėjas, atrasti savitumą, išradingumą, atskleisti kūrybinius polinkius ir gebėjimus.
Konkursui  buvo teikiami Kalėdų švenčių tematikai skirti originalūs kompiuterinės grafikos, poezijos, prozos, nuotraukų koliažo darbai. Šių metų naujovė – filmų konkursas. Filmai galėjo  būti vaidybiniai, dokumentiniai, animaciniai (piešti / sustabdyto kadro). Filmo kūrimui galėjo būti naudojama tik originali, pačių nufilmuota medžiaga, negalima naudoti ištraukų ar nuotraukų iš kino filmų, vaizdo klipų ar kitų žmonių filmuotos medžiagos.
Konkursui pateikiami darbai buvo skirstomi į piešinių, nuotraukų koliažo ir filmų kategorijas. Nugalėtojais tapo mokiniai, surinkę daugiausiai balų (I–III vietos) kiekvienoje amžiaus grupėje (piešinių kategorijoje), nuotraukų koliažo darbų grupėje ir filmų grupėje. Rezultatai bus skelbiami ITMC interneto svetainėje.
Konkursą organizavo VšĮ Informacijos technologijų mokymo centras, ŠMM, atstovaujama Ugdymo plėtotės centro, ir partneriai: Kauno Romuvos kino centras, Lietuvos informatikos mokytojų asociacija.Konkurso nugalėtojų apdovanojimo ir diplomų įteikimo šventė vyks Kauno miesto savivaldybėje gruodžio 22 d. .
Sveikiname Antoną ir vizualinės reklamos gamintojo profesijos mokytoją Olgą Mazniovą.

 

Filmuką galite pasižiūrėti čia

Atnaujinta Penktadienis, 05 Sausis 2018 11:18