MOODLE
VIDEO
DIENYNAS
VISAGINO
TECHNOLOGIJOS IR VERSLO
PROFESINIO MOKYMO CENTRAS
ISO9001
Pagrindinis Naujienos Vizualinės reklamos gamintojo mokiniai dalyvavo Antikorupcijos dienos proga Policijos departamento organizuotame konkurse

Vizualinės reklamos gamintojo mokiniai dalyvavo Antikorupcijos dienos proga Policijos departamento organizuotame konkurse PDF Spausdinti Email
Ketvirtadienis, 21 Gruodis 2017 10:16

Mūsų centro mokiniai dalyvavo Antikorupcijos dienos proga Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Imuniteto valdybos organizuotame konkurse. Konkursui reikėjo sukurti logotipą, emblemą, geriausiai iliustruojančią antikorupcinę veiklą policijoje.

Pasak organizatorių, konkurso tikslas - pristatyti policijos vykdomas korupcijos prevencijos priemones ir veiklą šioje srityje, o taip pat atkreipti jaunimo dėmesį į korupcijos problemos mastą ir neigiamas pasekmes bei paskatinti domėtis korupcijos problematika ir asmeniškai įsitraukti į kovos su korupcija priemonių vykdymą.
Mūsų centro vizualinės reklamos gamintojo profesiją pasirinkę mokiniai (11 ir 12 klasės) neliko abejingi šiai temai ir sukūrė net 17 gražių darbų, iliustruojančių antikorupcinę veiklą policijoje, trumpai aprašė keliamą problemą ir logotipo  idėją.
2017 m. gruodžio 7 d. mes buvome pakvieti į Policijos departamente prie Vidaus reikalų ministerijos renginį Tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti. Šio renginio metu buvo paskelbti ir apdovanoti laimėtojai.
Buvo pažymėtas didelis ir gausus mūsų centro mokinių darbų indelis. Ir įteiktas piniginis prizas – 200 eurų, kurį pavertėme dovanomis ir pasveikinome kiekvieną konkurso dalyvį.
Dėkojame Centro direktoriui Vytautui Petkūnui už sveikinimus ir palinkėjimus toliau augti ir tobulėti.

 

Nuotraukų galerija

 

1
1 1
2
2 2

 

Atnaujinta Ketvirtadienis, 21 Gruodis 2017 16:14