PROFESINIO MOKYMO CENTRAS
ISO9001
Pagrindinis Gimnazija Mokinių pasiekimai Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro komanda „Centras“ žengė žingsnį III etapo link

Penktadienis, 12 Sausis 2018 09:07

Sausio 11-ąją, Ignalinos sporto ir pramogų centre prasidėjo II „Juventus“ krepšinio lygos etapas, kuriame susitiko Vidiškių „Žaibas“ ir Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro komanda „Centras“. Nė vieno kėlinio nepralaimėję mūsiškiai iškovojo užtikrintą pergalę – 75:93 (20:22, 14:25, 21:22, 20:24) ir prieš atsakomąją dvikovą susikrovė solidžią, 18 taškų persvarą.

„Centro“ pergalės kalviais tapo Mindaugas Gasperavičius ir Dovydas Abaravičius atitinkamai pelnę 41 ir 25 taškus, Mantas Gaidys pridėjo 23.
Rungtynės prasidėjo labai lygiai – mūsų komanda taikliai atakavo krepšį iš arti į ką Vidiškių „Žaibo“ lyderis M. Mackevičius atsakydavo taikliais tritaškiais. Po pirmųjų 10 minučių aikštės šeimininkai turėjo vos 2 taškų deficitą – 20:22.
Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje kiek pasikeitė – visaginiečiai dažniau atakavo iš trijų taškų zonos ir savo persvarą padidino iki 13 taškų – 34:47. Itin sėkmingai pasirodė M. Gasperavičius per kėlinį pelnęs 13 taškų.
Po ilgosios pertraukos į aikštę žengusios komandos nė kiek nemažino apsukų ir kovojo iš visų jėgų. Šeimininkų gretose taškus ir toliau sėkmingai rinko M. Mackevičius, tačiau visaginiečių trio vis rasdavo teisingų sprendimų puolime ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo 14 taškų persvarą – 55:69.
Ketvirtajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė – komandos vis apsikeisdavo taikliais metimais, tačiau užtikrinčiau rungtynių pabaigoje sužaidusi mūsų  „Centras“ komanda, rungtynių nepaleido ir iškovojo užtikrintą pergalę – 75:93.