MOODLE
VIDEO
DIENYNAS
VISAGINO
TECHNOLOGIJOS IR VERSLO
PROFESINIO MOKYMO CENTRAS
ISO9001
Pagrindinis Naujienos Skelbiama atranka į mokinių stažuotę

Skelbiama atranka į mokinių stažuotę PDF Spausdinti Email
Pirmadienis, 05 Vasaris 2018 11:48

Skelbiama atranka į mokinių stažuotę pagal Erasmus+ programos projektą „Informacinių technologijų specialistų profesinių kompetencijų tobulinimas“ (Nr. 2017-1-LT01- KA102-034848).

Projekto dalyviai - II - III kurso mokiniai (18-29 metų), besimokantys pagal IT srities programą vyks į trijų savaičių stažuotę į Vokietiją , Austriją.
Preliminarios stažuotės datos:
Vokietija (Berlynas): 2018 m. balandžio 8-28 d. – važiuoja 10 žm.
Austrija – 2018 m.  kovas / balandis – važiuoja 6 žm.
Dalyvių atrankos kriterijai:
-Atrankoje gali dalyvauti ir gali būti atrinkti tik tų specialybių mokiniai, kuriems yra skirtas atitinkamas projektas;
-Mokinių anglų kalbos žinios turi būti ne žemesnės nei B1 lygio.
-Mokinys turi būti įgijęs pakankamai profesinių žinių ir įgūdžių, kad galėtų tinkamai atlikti praktiką: mokinys mažiau nei prieš metus yra sėkmingai baigęs visą profesinio rengimo programą arba mokinys stažuotės metu bus sėkmingai pabaigęs ne mažiau nei pusę profesinio rengimo programos: profesiniam rengimui trunkant dvejus metus mokinys gali dalyvauti stažuotėje tik antraisiais mokymosi metais; profesiniam rengimui trunkant trumpiau nei dvejus metus, mokinys gali išvykti į stažuotę sėkmingai baigus pirmąjį pusmetį profesinio rengimo programos.
-Mokinys turi pasižymėti geru elgesiu, mokinio atžvilgiu neturi būti nusiskundimų iš mokyklos darbuotojų, patenkinamas lankomumas, pageidautinas aktyvumas mokyklos veikloje ir renginiuose
-Mokinys turėtų būti motyvuotas tobulinti savo profesinius įgūdžius stažuotės metu. Motyvacija įvertinama pagal profesijos mokytojo rekomendacijas dėl mokinio pažangumo ir/arba pagal mokinio pateiktą motyvacinį laišką ir/arba atrankos komisijos posėdžio metu atliktą motyvacinį pokalbį.
-Atrankos metu pirmenybė yra teikiama mokiniams, kurie dar nedalyvavo stažuotėse pagal Erasmus + programą.
Mokinius, norinčius dalyvauti projekte, turi pateikti užpildytą dalyvio anketą ir gyvenimo aprašymą (anglų kalba, Europass forma), asmens tapatybės kortelės kopiją iki š.m. vasario 22 d. elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai . Visi atrinkti mokiniai privalės atlikti anglų kalbos testą pagal OLS sistemą.
Atrankos komisijos posėdis planuojamas vasario 23 d. Apie atrankos rezultatus informuosime asmeniškai.
Iškilus klausimams, prašome kreiptis į projektų vadovę Iriną Morozovą elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

 


Pateikiami dokumentai:CV Template EN, Dalyvio anketa LT

Atnaujinta Pirmadienis, 12 Vasaris 2018 09:21