MOODLE
VIDEO
DIENYNAS
VISAGINO
TECHNOLOGIJOS IR VERSLO
PROFESINIO MOKYMO CENTRAS
ISO9001
Pagrindinis Naujienos Mūsų centre vykdomų mokymų kokybe patikėjo dar viena tarptautinė įmonė

Mūsų centre vykdomų mokymų kokybe patikėjo dar viena tarptautinė įmonė PDF Spausdinti Email
Ketvirtadienis, 15 Vasaris 2018 09:16

2018 m. vasario 13 dieną Panevėžyje, UAB „RIFAS“, biure buvo pasirašyta mokymo sutartis tarp UAB „RIFAS“ ir Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro. Jau nuo vasario 26 dienos mūsų centre prasidės būsimų minėtos įmonės darbuotojų mokymas. Atsižvelgus į mokomų asmenų jau turimą patirtį, mokymas bus vykdomas pagal dvi skirtingas programas: formaliąją elektros įrenginių įrengimo ir eksploatavimo elektromonterio bei neformaliąją automatikos elektriko.

Bendrovė „RIFAS“ 100 proc. priklauso estų kapitalo Harju Elekter grupei ir nuo 1991 metų pagal užsakymus gamina unikalias elektrotechnines sistemas laivams ir pramonei. Pagrindiniai partneriai Norvegijoje, Suomijoje, Austrijoje, Danijoje, tačiau gaminiai iškeliauja į tolimesnes šalis,  JAV ar Japoniją.
Lietuvių inžinerinės pramonės bendrovė „RIFAS“ už pasiekimus jūrų pramonės inovacijų ir technologijų srityje gavo išskirtinį įvertinimą iš „Rolls–Royce Marine“. Po „Nor-Shipping“ parodos Norvegijoje vykusiame geriausių „Rolls–Royce Marine“ jūrų pramonės ir laivų technologijų tiekėjų suvažiavime „RIFAS“ gavo „Marine Innovation and Technology Award“ apdovanojimą.
Jau šešerius metus bendradarbiaujančios įmonės drauge kuria jūrų pramonei ir laivams skirtus inžinerinius sprendimus. „Rolls–Royce Marine“ bendrovę „RIFAS“ išskyrė iš pusšimčio kitų bendradarbiaujančių įmonių ir įvertino už inovacijų vystymą ir diegimą, efektyvų ir laiku įgyvendintą projektą „SAVe CUBE“.
Panevėžyje veikianti įmonė „RIFAS“ projektuoja ir gamina energijos skirstymo ir energijos konvertavimo iš elektros į mechaninę sistemas moderniausią laivų įrangą kuriančiomis įmonėms. Be „Rolls–Royce Marine“ įmonė dirba su „Kongsberg Maritime“, „Siemens Marine“, GE Marine, „Palfinger Marine Norway“, „Danfoss Drives“, „Alfa Laval Marine“ ir kitomis. Bendradarbiaudama su pasaulio pramonės lyderiais, bendrovė „Rifas“ padeda įgyvendinti ateities technologijų vizijas nuo prototipo sukūrimo iki komercinių sistemų gamybos.
Džiugu, kad keldami darbuotojų kvalifikaciją galime svariai prisidėti prie šalies ekonomikos augimo. Mokymo paslaugas mūsų moderniame centre renkasi stambios įmonės iš Vilniaus, Daugpilio, Panevėžio. Tikimės, kad sąrašas ir toliau plėsis. Tai didelis iššūkis centro mokytojams bei visai bendruomenei. Belieka palinkėti kantrybės, susitelkimo ir puikių rezultatų.

 

 Nuorodą į įmonės tinklalapį

 

1
1 1
2
2 2
3
3 3

 

Atnaujinta Pirmadienis, 19 Vasaris 2018 10:13