MOODLE
VIDEO
DIENYNAS
VISAGINO
TECHNOLOGIJOS IR VERSLO
PROFESINIO MOKYMO CENTRAS
ISO9001
Pagrindinis Naujienos PROFESIJOS MOKYTOJŲ VIZITAS Į VOKETIJOJĄ

PROFESIJOS MOKYTOJŲ VIZITAS Į VOKETIJOJĄ PDF Spausdinti Email
Ketvirtadienis, 24 Gegužė 2018 09:06
2018 m. kovo 11 – 16 dienomis dviems Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro mokytojams, Algirdui Šeibokui ir Galinai Koptevai,  dviems Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro bei dar dviems Panevėžio profesinio rengimo centro mokytojams teko puiki galimybė dalyvauti „Erasmus+“ programos projekte „Mechatronikas  – inovatyvių technologijų specialistas“ (Nr. 2016-1-LT01-KA102-022794). Pedagogai į Vokietiją vyko ne tik gilinti profesinių žinių ir įgūdžių, bet ir susipažinti su šalies mokymo įstaigomis, kultūra, aplinka.Stažuotės metu mokytojai dalyvavo susitikimuose su įvairių profesijos mokyklų atstovais: „Baukammer Berlin“ darbuotojais, vyko į Knobelsdorff-Schule (OSZ Bautechnik I), kur susipažino su mokymo planais, mokymo programomis, apžiūrėjo mokymo bazę, su kolegomis dalyvavo diskusijų rate. Apsilankė „Oberstufenzentrum Information and Medical Technology”, „Georg-Schlesinger-Schule” ir „Martin-Wagner-Schule” mokymo įstaigose.
Išvykos metu buvo gilinamos žinios apie dualinio mokymo(-si) sistemą, jos veikimo ypatybes bei sėkmingą taikymą profesiniame mokyme, apie mechatronikos profesijos programas, naudojamą įrangą, buvo apžiūrimos materialines bazes. Dalyviai buvo supažindinti su švietimo ir mokslo bei jaunimo reikalų valdymo aparatu, mokymo sistema, mokymo planais,  mokymo(-si) sistemų diegimo procesais.
Profesinėse įstaigose buvo stebimas mokymo(-si) procesas, vertinami įvykdyti praktiniai darbai,  buvo diskutuojama su moksleiviais bei pedagogais.
Stažuotės metu dalyvių įgytos žinios padės efektyvinti profesinio mokymo(-si) procesą, suteiks galimybę siekti geresnių rezultatų.
Atnaujinta Ketvirtadienis, 24 Gegužė 2018 09:29