MOODLE
VIDEO
DIENYNAS
VISAGINO
TECHNOLOGIJOS IR VERSLO
PROFESINIO MOKYMO CENTRAS
ISO9001
Pagrindinis Naujienos Mūsų mokiniai stažavosi Berlyne

Mūsų mokiniai stažavosi Berlyne PDF Spausdinti Email
Pirmadienis, 04 Birželis 2018 08:43
Balandžio 29 d. – gegužės 19 d. antra informacinių technologijų profesijų mokinių grupė, t.y. Nikita Gluzman, Anastasija Tautavičiūtė, Julija Petuško, Matvej Kunafin ir Jelena Krasnauskaitė, atliko trijų savaičių praktiką Berlyne, Vokietijoje pagal Erasmus + programos projektą Nr. 2017-1-LT01- KA102-034848 „Informacinių technologijų specialistų profesinių kompetencijų tobulinimas“.
Štai ką papasakojo stažuotės dalyviai:
,,Mes esame kompiuterinio projektavimo operatoriaus ir elektroninės leidybos maketuotojo profesijų mokiniai, kuriems buvo suteikta puiki galimybė dalyvauti Erasmus + programos projekte ir patirti ką reiškia dirbti ir gyventi užsienyje.  Mes buvome Vokietijoje tris savaites, kurios buvo pilnos šiltų prisiminimų ir įspūdžių. Mums tai buvo pirmą patirtis savarankiško gyvenimo toli nuo namų ir ji buvo labai naudinga. Priimančioji šalis labai gerai organizavo mūsų priėmimą Vokietijoje, mes visi kartu gyvenome bute, taip pat mes buvome pilnai aprūpinti maistu.
Praktinį darbą mes visi kartu atlikome vienoje įmonėje su pačiu geriausiu viršininku. Mūsų užduotis buvo sukurti naują interneto svetainę. Mes pradėjome nuo svetainės logotipo kūrimo, o po to,suderinus su viršininku, padarėme ir pačią svetainę. Įgijome naujos patirties su HTML –kodais, nes anksčiau su jais nedirbome. Mūsų viršininkas liko labai patenkintas ir pasiūlė mums dalyvauti kituose jo projektuose.
Kiekvieną savaitę mes turėjome ir kultūrinę programą – aplankėme Pietinę ir vakarinę Berlyno puses, buvome Reichstage, prie Berlyno sienos. Trys savaitės prabėgo greitai, bet mums tai buvo labai naudinga patirtis tiek profesinėje veikloje, tiek gyvenime.
Dėkojame Visagino TVPMC už suteiktą galimybę!“