MOODLE
VIDEO
DIENYNAS
VISAGINO
TECHNOLOGIJOS IR VERSLO
PROFESINIO MOKYMO CENTRAS
ISO9001
Pagrindinis Naujienos Skelbiama atranka į profesijos mokytojų darbo stebėjimo vizitą pagal Erasmus+ projektą Nr. 2017-1-LT01- KA102-034848 „Informacinių technologijų specialistų profesinių kompetencijų tobulinimas“

Skelbiama atranka į profesijos mokytojų darbo stebėjimo vizitą pagal Erasmus+ projektą Nr. 2017-1-LT01- KA102-034848 „Informacinių technologijų specialistų profesinių kompetencijų tobulinimas“ PDF Spausdinti Email
Pirmadienis, 29 Spalis 2018 09:37
Skelbiama atranka į profesijos mokytojų darbo stebėjimo vizitą pagal Erasmus+ programos projektą „Informacinių technologijų specialistų profesinių kompetencijų tobulinimas“ (Nr. 2017-1-LT01- KA102-034848).
Projekto dalyviai, IT  srities profesijos mokytojai, vyks į darbo stebėjimo vizitą į Vokietiją ir Portugaliją.
Preliminarios 5 dienų darbo stebėjimo vizitų datos:
Vokietija (Berlynas) 2018 m. gruoždio 2-8 dienomis – vyksta 2 asm.
Portugalija (Braga) 2018 m. lapkričio 25 d. – gruodžio 1 d. – vyksta 4 asm.
Mokytojų atrankos kriterijai:
1. Dalyvis turi būti informacinių technologijų arba labai susijusios srities profesijos mokytojas;
2. Labai geros profesinės žinios;
3. Labai geros anglų kalbos arba vokiečių kalbos žinios (nemažiau B1 lygio);
4. Iniciatyvumas, dalyvavimas kokybės gerinimo veikloje, dalyvavimas strateginiame planavime;
5. Motyvacija vykti į stažuotę;
6. Pedagoginės ambicijos – noras siekti aukštesnės pedagoginės kvalifikacijos.
Visi mokytojai, grįžę iš darbo stebėjimo stažuotės turės pristatyti rezultatus per mokytojų posėdį, pateikti savo rekomendacijas apie mokymo metodų tobulinimą, naudojant naujas technologijas. Kiekvienas dalyvis turės atlikti savo dėstomų dalykų modulių koregavimą, atsižvelgiant į įgytas žinias ir pristatyti kitų profesijų profesijos mokytojams, skatinant juos atlikti savo programų korekcijas.
Mokytojai, norintys dalyvauti projekte, turi pateikti užpildytą dalyvio anketą ir gyvenimo aprašymą (anglų kalba, Europass forma) iki š.m. spalio 30 d. elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .
Atrankos komisijos posėdis planuojamas spalio 31 d. (gali būti atidėtas lapkričio 4 d.). Apie atrankos rezultatus informuosime asmeniškai.
Iškilus klausimams, prašome kreiptis į projektų vadovę Jurgitą Mikutavičienę elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .
Atnaujinta Pirmadienis, 05 Lapkritis 2018 16:24