MOODLE
VIDEO
DIENYNAS
VISAGINO
TECHNOLOGIJOS IR VERSLO
PROFESINIO MOKYMO CENTRAS
ISO9001
Pagrindinis Gimnazija Mokinių pasiekimai Mūsų centro mokinio darbas „Gedimino sapnas“ pripažintas įdomiausiu ir apdovanotas LR krašto ministerijos prizu

Mūsų centro mokinio darbas „Gedimino sapnas“ pripažintas įdomiausiu ir apdovanotas LR krašto ministerijos prizu
Ketvirtadienis, 13 Gruodis 2018 11:57

2018 m. gruodžio 11 d. Vytauto Didžiojo karo muziejuje, Kaune, vyko nacionalinio mokinių žaidimų kūrimo konkurso baigiamasis renginys „Žaidimų mugė“. Konkursą organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kartu su Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentu prie Krašto apsaugos ministerijos ir „Žaislų muziejumi“.

 

Visi konkursui pateikti žaidimai buvo labai įdomūs ir originalūs. Vertinimo komisija pagal žaidimų aprašus atrinko 4 įdomiausius žaidimus,  tarp jų pateko ir mūsų centro mokinio Antono Korotkovo kompiuterinįs žaidimas „Gedimino sapnas“ (konsultavo vyr. mokytoja Olga Mazniova). Taip pat mokinį apdovanojo ir Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerijos atstovas, kuris įteikdamas prizą gražiai kalbėjo apie Visaginą bei šio krašto žmones. Geriausiu išrinktą A.Korotkovo žaidimą renginio metu pristatė mokytoja Olga Mazniova.

 

Šio žaidimų kūrimo konkurso tikslas – ugdyti mokinių pilietiškumą ir patriotizmą, skatinti domėjimąsi Lietuvos nepriklausomybės kovų, valstybės gynybos istorija.
Konkurso uždaviniai: stiprinti suvokimą, kokios vertybių sistemos ir kokių asmeninių savybių, žinių bei įgūdžių reikia, norint tapti pilietišku ir patriotišku žmogumi; skatinti domėjimąsi Lietuvos nepriklausomybės kovų, savo krašto, Lietuvos valstybės gynybos istorija, ją menančiais įvykiais ir objektais; supažindinti su Lietuvoje esančių pilietiškumą ir patriotizmą ugdančių bei krašto gynybos srityje veikiančių organizacijų, sąjungų, judėjimų, įstaigų veikla, sistema bei būdais, galimybėmis dalyvauti jų veikloje bei skatinti dalyvavimą; stiprinti bendruomeniškumą ir pilietinį tapatumą skirtinguose Lietuvos regionuose;ugdyti istorinę sąmonę, kritinį mąstymą, kūrybiškumą, gebėjimą rasti reikalingą informaciją, ją analizuoti, apibendrinti ir pasinaudoti ja siekiant savo tikslų.

Papildomą informaciją galite rasti  youtube patalpintame filmuke:

https://www.youtube.com/watch?v=_IXKg-PeyHA

 

 

Nuotraukų galerija

1
1 1
2
2 2
3
3 3
4
4 4
5
5 5

 

Atnaujinta Penktadienis, 14 Gruodis 2018 11:42