MOODLE
VIDEO
DIENYNAS
VISAGINO
TECHNOLOGIJOS IR VERSLO
PROFESINIO MOKYMO CENTRAS
ISO9001
Pagrindinis Naujienos Mokinius ir mokytojus Portugalija džiugino ne tik šiltu oru

Mokinius ir mokytojus Portugalija džiugino ne tik šiltu oru PDF Spausdinti Email
Penktadienis, 28 Gruodis 2018 09:05

Praeitų metų pabaigoje dešimt centro mokinių - Anastasija Golubeva, Anton Korotkov, Jana Bulochova, Jekaterina Petrakova, Lukas Alaunė, Nadežda Kolodina, Polina Volkova, Rikardas Puškas, Viktorija Šilobritaitė ir Darius Kairys - atliko trijų savaičių praktiką Portugalijoje pagal Centro įgyvendinamą Erasmus + programos projektą Nr. 2017-1-LT01- KA102-034848 „Informacinių technologijų specialistų profesinių kompetencijų tobulinimas“.

Visą tą laiką buvo kartu ir teikė visokeriopą paramą-pagalbą mokiniams grupę lydėjęs mokytojas Jevgenij Pankov.
Savo įspūdžiais apie stažuotę dalinęsi mokiniai negailėjo pozityvių atsiliepimų priėmusioms juos atlikti praktiką įmonėms Bragoje (Lan House Station, Centro Informatica, ReciclaPC, London Institute, Publicidade e Connosco, Prisco Business Group). ,,Turėjome galimybę mokytis dirbti naujomis informacinėmis programomis, kurti tinklalapius, logotipus, kitus vaizdinės reklamos elementus, diegėme kompiuterių komponentus ir juos derinome, atlikome kietųjų diskų testavimus bei kitus praktinius darbus, kas tobulino mus savo profesinėje srityje“ - komentavo viena iš dalyvių.  
Stažuotės metu buvo dalyvauta pažintinėse ekskursijose Bragoje, Lisabone, Porto, Fatimoje ir Viano do Casteloje, kurių metu teko susipažinti su Portugalijos kultūra, architektūra, tradicijomis ir portugališka virtuve. Mobilumo dalyviai džiaugėsi ne tik šiltu Portugalijos oru, bet ir pažintimi su naujais žmonėmis, užsienio kalbos praktinių įgūdžių įgijimu, užmegztais bendradarbiavimo ryšiais, pažintimi su IT srities darbo specifika ir metodais. O tai ir yra neįkainojama stažuotės dalis.
Mokytojai - ne išimtis. Bragos mieste, Portugalijoje keturi mokytojai – Konstantin Žilin, Olga Mazniova, Lina Tarutienė ir Rasa Palunkiškytė atliko penkių dienų darbo stebėjimo vizitą, kurio metu gilino savo profesines žinias, turėjo galimybę susipažinti su naujais, efektyviais mokymo metodais. ,,Darbo stebėjimo metu buvo susipažinta, kokios kompiuterinės programos dažniausiai naudojamos vaizdinės reklamos kūrimo bei kompiuterių komponentų diegimo darbams atlikti, kokie dažniausiai vykdomi kompiuterio aptarnavimo darbai. Įgijus daugiau patirties ir išanalizavus stebėjimo rezultatus, juos galima naudoti siekiant tobulinti dėstomus modulius, kad profesinio mokymo programos dar labiau atitiktų darbdavių lūkesčius bei darbo rinkos poreikius“ – sakė kompiuterinės įrangos derintojo, kompiuterinio projektavimo operatoriaus profesijos mokytojas metodininkas Konstantin Žilin.  

 

Nuotraukų galerija

1
1 1
2
2 2
3
3 3
4
4 4
5
5 5
6
6 6
7
7 7
8
8 8
9
9 9
10
10 10
11
11 11
12
12 12
13
13 13
14
14 14

 

Atnaujinta Trečiadienis, 16 Sausis 2019 10:05