MOODLE
VIDEO
DIENYNAS
VISAGINO
TECHNOLOGIJOS IR VERSLO
PROFESINIO MOKYMO CENTRAS
ISO9001
Pagrindinis Naujienos

Andriaus Tapino projektas „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti" pasirinko Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centrą! PDF Spausdinti Email
Pirmadienis, 30 Balandis 2018 09:34

2018 m. balandžio 27 d. startavo Andriaus Tapino kelionių po regionų mokyklas projektas „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti". Tarp pasirinktų mokyklų ir Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras.

Atnaujinta Trečiadienis, 02 Gegužė 2018 12:39
Skaityti daugiau...
 
Centre lankėsi Arnoldas Pranckevičius – Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas PDF Spausdinti Email
Antradienis, 24 Balandis 2018 08:34

Balandžio 23 d. mūsų centre lankėsi Arnoldas Pranckevičius –  Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas. Diplomatas, vienas didžiausią Europos politikos patirtį turinčių žmonių Lietuvoje, susitikime su gimnazistais kalbėjo apie Europos Sąjungos ateities perspektyvas, pristatė penkis Europos Sąjungos ateities vystymosi scenarijus,  apjungtus į taip vadinamą „Baltąją knygą“. Gimnazistai susidomėję klausėsi paskaitos apie Lietuvos ir Europos ateitį, taip pat šių dienų aktualijas - nuo Donaldo Trumpo iki Brexit.

Atnaujinta Antradienis, 24 Balandis 2018 10:55
Skaityti daugiau...
 
Gintautas Dervinis – 2017 Metų mokytojas PDF Spausdinti Email
Penktadienis, 20 Balandis 2018 07:30

Balandžio 19 d. Švietimo ir mokslo ministerijoje Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis ir švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė įteikė 2017 metų mokytojo premijas. Vienas iš Metų mokytojo vardą pelnusių mokytojų – Gintautas Dervinis, Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro profesijos mokytojas metodininkas. Mokytojas nuo 2011 m. kasmet rengia mechatronikų komandas nacionaliniams konkursams. Visuose konkursuose jo parengti mokiniai užėmė pirmąsias vietas. Jis yra Tarptautinio profesinio meistriškumo konkurso „EuroSkills“ mechatronikos ekspertas. Mokydamas G. Dervinis taiko virtualią aplinką, jis vienas iš iniciatorių, parengusių plastikų gamybos mašinų derintojo modulinės programos projektinį kvalifikacijos aprašą. Mokytojas taip pat yra parengęs elektronikos, automatinio valdymo pagrindų pratybų sąsiuvinius, kuriais naudojasi mokytojai ir mokiniai.

Atnaujinta Pirmadienis, 23 Balandis 2018 08:13
Skaityti daugiau...
 
Karjeros diena PDF Spausdinti Email
Penktadienis, 13 Balandis 2018 08:08
Balandžio 10 d. centre vyko ugdymo karjerai mokyklose skirtas renginys „Karjeros diena“. Karjeros dienos metu meistriškumo pamokas vedė,  šiuolaikines virtuvės naujausias tendencijas pristatė, žinomas virtuvės šefas, centro absolventas Ruslanas Bolgovas.
Atnaujinta Penktadienis, 13 Balandis 2018 08:11
Skaityti daugiau...
 
Karjeros diena – ugdymo karjerai renginys PDF Spausdinti Email
Ketvirtadienis, 12 Balandis 2018 08:45

Balandžio 10 d. centre vyko ugdymui karjerai skirtas renginys „Karjeros diena“. Karjeros dienos metu meistriškumo pamokas vedė,  šiuolaikinės virtuvės naujausias tendencijas pristatė, žinomas virtuves šefas, centro absolventas Ruslanas Bolgovas. Patyręs virtuvės šefas mokė, kaip naudojantis naujausia maisto gaminimo iranga, pasitelkus kūrybiškumą ir išmanymą galima sukurti tobulo skonio patiekalus ir tinkamai juos patiekti.  Ragavusieji šefo patiekalų liko sužavėti, o tai yra puiki paskata rinktis virėjo profesiją. Renginyje akį traukė vizualinės reklamos gamintojo profesijos mokinių gyvosios statulos, originalūs darbai, sukurti  iš įvairių panaudotų medžiagų.

Atnaujinta Pirmadienis, 16 Balandis 2018 08:26
Skaityti daugiau...
 
«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»

Puslapis 5 iš 84